Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap azt álmodtam, hogy a...

Tegnap azt álmodtam, hogy a jelent, már régebben előre elterveztük, azért történik az, ami most van, így akartuk. Szerintetek ebben lehet valami?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ezo fan, de ez az álom olyan élethű, valósághű volt, hogy megmaradt a fejemben haha
2010. aug. 29. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen,az emberek el szokták tervezni a jövőt.És ebből lesz a majdani jelen.Aztán vagy sikerül,vagy nem.Az álmod egy egyszerű időzavar,hamis illúzió,értéktelelen a jelentés szempontjából.
2010. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van elmélet,mi szerint születésünk előtt készítünk élettervet.De ahogy én magamat ismerem,biztos jobb életet terveztem volna magamnak,amolyan zökkenőmenteset,ha lúd,legyen kövér...Bár állítólag,a lélek máshogyan gondolkozik,mint a fizikai testet öltött ember.De sok embernek szörnyű élete van,nem értem,miért ilyet terveznének,kegyetlen módja ez a tanulásnak...

Igen,lehet benne valami,hogy előre eltervezzük,de az is igaz lehet,hogy szabad akaratunknál fogva a terven változtathatunk.

2010. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!