Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez? Volt ilyen...

Mit jelent ez? Volt ilyen másnak is?

Figyelt kérdés
Álmomban mostanában elég gyakran fog el olyan érzés, hogy nagyon boldog vagyok. Ébren nem volt még ilyen érzésem, annyira másként érzek ha örülök valaminek. Az álomban nem történt semmi különleges, nem volt szokatlan helyen (egy olyan utcán sétáltam, ahol szoktam) de mégis ez az érzés annyira ismeretlen. Az éreztem, hogy végtelenül nyugodt, boldog vagyok, semmilyen problémám nincs az ég világon, annyira szép és felhőtlenül boldog minden. Szerintetek mit jelent ez?
2010. aug. 26. 22:48
 1/5 anonim válasza:
Azt, hogy nem kéne drogozni elalvás előtt.
2010. aug. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
és nem vagy pucér? nem szaladgálsz a réten, a virágok között? lehet h hippi vagy:O:DxD
2010. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jót nevetek a válaszolókon, de azért komolyan:

Lehet, hogy az életben szomorú vagy, akadályoztatnak, boldogtalan vagy, vagy meg nem értett. Általában olyan álmokban szoktak előfordulni, mikor valaki az életben szomorú, álmában egy agyi reakció.

2010. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is szokott ilyen lenni általában mikor ilyen érzésem van akk szerelmes vok álmomban egyetértek az előtem íróval ez sztem is egy agyi reakció végülis az álmaink a beteljesületlen vágyaink...
2010. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat, igazatok van!
2010. aug. 29. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!