Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális éveken keresztül,...

Normális éveken keresztül, rendszeresen egy olyan emberrel álmodni, akihez nincs semmi közöm?

Figyelt kérdés

Hét éve elég gyakran álmodok valakivel, akivel ugyancsak hét éve semmilyen módon nem érintkeztem, és akivel előtte is kb. csak köszönőviszonyban voltam.

Tudom-tudom, örüljek, hogy ez a legnagyobb problémám, de már idegesít, hogy ha alszok, akkor pár hetente jön.



2021. júl. 5. 16:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamit jelent neked az az illető, valami eszedbe jut róla, csak nem tudatosul benned. Próbáld végiggondolni, hogy mi lehet az. Mit jut eszedbe arról a helyről, honnan ismered, vagy arról a helyről, ahol látni szoktad, vagy mi jut eszedbe azokról az emberekről, akiket az illető ismer (de ezer ilyen van: a keresztnevéről, vezetéknevéről, autójáról, testalkatáról, stb., bármire lehet gondolni...)
2021. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!