Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális éveken keresztül,...

Normális éveken keresztül, rendszeresen egy olyan emberrel álmodni, akihez nincs semmi közöm?

Figyelt kérdés

Hét éve elég gyakran álmodok valakivel, akivel ugyancsak hét éve semmilyen módon nem érintkeztem, és akivel előtte is kb. csak köszönőviszonyban voltam.

Tudom-tudom, örüljek, hogy ez a legnagyobb problémám, de már idegesít, hogy ha alszok, akkor pár hetente jön.



2021. júl. 5. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Bocs, de én ezt nem hiszem el.
2021. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az nem az én problémám. Ennél élénkebb a fantáziám, ha kitaláltam volna, akkor izgalmasabb lenne, több speciális részlettel.
2021. júl. 5. 16:51
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Oké, de 7 évig róla álmodsz, aztán hirtelen 7 év után eszedbe jutott, hogy ez furcsa egy kicsit? Nézd el nekem, ha egy kicsit szkeptikus vagyok...
2021. júl. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Én elhiszem. Főleg ha tetszett az illető.
2021. júl. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Az álmokban ne keress logikát.
2021. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3: Nem hét év után jutott eszembe. Már írtam ki róla kérdést több évvel ezelőtt is. Csak mindig azt firtatták, hogy biztos, hogy volt összejárás vagy valami, mert felületes kontaktussal ilyen nincs. Vagy letörölték, mert azt mondták, hogy kamu. Feldobtam más helyeken is. Megoldás nem jött.


Attól, hogy hébe-hóba frusztrál, nem foglalkozhatok állandóan ezzel, így van, hogy több-kevesebb időre félreteszem. Próbálom ignorálni, megszokni, reménykedek benne, hogy elmúlik. Van, amikor ébredés után jobban felkavar a téma, - most azért, mert egy hét lefolyása alatt ez volt a második alkalom - olyankor előveszem, hátha lesz valami racionális magyarázat rá.

2021. júl. 5. 17:04
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem irsz konkrét álmot nehéz lesz válaszolni. Így bármi lehet ez a visszatérő személy az álmaidbsn. Mindig ugyanazt álmodod vagy csak a személy ugyanaz az álom változó. Részletesebben mert ez így csiga kaki se.
2021. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
* álmaidban
2021. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hasonló helyzetben vagyok, de még kispályás. Nekem csak 1,5 éve tart, de előtte csak 3-szor találkoztam (társaságban) az illetővel. Tetszettünk egymásnak, de nem lett belőle semmi. Az enyém valószínűleg azért van, mert nem volt lezárásunk, rengeteg a "mi lett volna, ha...", ami nem hagy nyugodni. Plusz ugye a korona miatt lekorlátozódott valamennyire a szociális életem, így nem volt mivel helyettesíteni.

1,5 éve csak néha hallok róla egy-egy fél mondatot havonta/kéthavonta.

2021. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A részletek változnak. Vannak realisztikus álmok, amikre azt is rá lehet fogni, hogy simán meg is történhettek volna akár "egy másik életben". Vannak elszállt, fantasy beütésű álmok szörnyekkel meg más természetfeletti veszéllyel. Vannak disztópikus, háborús álmok. A közös az bennük, hogy ez az ember mellém sodródik bennük, és nagyon közel áll hozzám az álom során.

Ha zaklatott vagyok, és rémálmom van, akkor az álom elkezd jóra fordulni, miután feltűnik - hozzátartozik ehhez, hogy bántalmazás miatt nagyon durva rémálmaim vannak, amik egész napra le tudnak húzni, ha magamra maradok bennük, és nem tudok felébredni. Hogyha nem rémálom, csak valami komolyabb probléma, veszély merül fel az álomban, akkor segít megoldani, vagy támogatólag velem marad.


Részben az a zavaró ebben, hogy túlságosan valódinak tűnik az álombeli kapcsolat, az álombeli érzések. Amikor az egyik háborús álomban meghalt, akkor még órákkal az ébredés után is szabály szerint szomorú voltam.

2021. júl. 5. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!