Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthetnek valamit ezek az...

Jelenthetnek valamit ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja szakítottunk az ex-emmel és a múlt éjjel én, nagyim és a hugom is róla álmodtunk...

Lehet ennek valami oka hogy mindhárman róla álmodtunk vagy jelenthet ez valamit??


2010. aug. 25. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Most gondolkodok valami misztikus,sejtelmes magyarázaton aminek örülhetnél,de semmi sem jut eszembe.

Azt jelenti hogy mindhármotok életében,erősen jelen volt az exed.Biztos ott lakott nálatok.Azt kétlem hogy mind a hárman vele álmodtatok,de a nők már csak ilyenek,alig várják hogy rávághassák valamire,hogy "én is!","én is!",mert annyira vágytok a természetfelettire,hogy még a természetet is meghamisítjátok.

2010. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért ennyire hihetetlen hogy mindhárman róla álmodtunk.?, Reggel felhívott a nagyim és közölte velem hogy az ex-emről álmodott és utána mondtam neki hogy én is pont vele álmodtam aztán később a 8 éves kishugom is mondta hogy róla álmodott és nem lakott velünk. Nem tudom miért kell ilyen tapintatlannak lenni
2010. aug. 25. 17:31
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

A nyolc éves kishúgod,egy megbízható forrás,kétségkívül az.Te biztos sokszor álmodsz vele,és most a nagyid mélységéből is előkerült.Véletlen.

De akkor mondd el a te verziódat.Szerinted mi ez a paranormális jelenség.Az exed nem halt meg,tehát szellemjárásról nem lehet szó.Vagy mi fog történni szerinted?Hirtelen átváltozik hamubasült pogácsává?

2010. aug. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na jó mindegy nem érdekel az egész!! Normális kérdést tettem fel normális válaszokat kérek!!! Szerinted ha tudnám mit akar ez jelenteni akkor kérdeztem volna?? ennyire azért ne reklámozd hogy ilyen értelmes vagy
2010. aug. 25. 18:06
 5/8 anonim ***** válasza:

És még én vagyok a tapintatlan....


Nem jelent semmit.Nyugodj bele.Ebből nem tudsz mit kihozni.Inkább menj aludni.Biztos fárasztó napod volt,ha már ez is ki tud borítani.Nyugi.Lehet hogy ma megint az exedről álmodsz.És még valaki.Hogy ki,az majd holnap kiderül.

2010. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó reggelt,kedves kérdező!Lefogadom,hogy rólam álmodtál.Meg a nagyid is.És képzeld,én meg a 8 éves kishúgodról álmodtam.Szerinted ez jelenthet valamit?
2010. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ne piszkáld már...


Szerintem nincs nagy jelentősége a valóságra, egyszerűen lehetett a párod nagyon erős egyéniség vagy olyan akit könnyen megkedvelnek, nehéz őt elfelejteni. Nem volt mostanában valami hozzá kapcsolodó dátum (pl: névnap, évforduló, régen megbeszélt kirándulás stb) amiről eszetekbe jutott?

2010. aug. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem semmi fontosabb dátumra mostanság nem volt ilyen. De a nagyim álma bejött valamilyen szinten mert azt álmodta hogy a volt barátom nagyon sír és tegnap tudtam meg hogy a nagymamája meghalt... :(
2010. aug. 26. 10:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!