Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik nekem párszpr már beszéltünk is a haverjaival jóba vagyok.És a srác aki tetszik nekem mindig csak messziről látom az utcán.:S


És másodszorra álmodom azt.hogy meglátom messziről és közeledek felé.elkezdek menni hozzá és eltűnik.más ember lesz ott a helyébe.


mit jelenthet ez?

talán azt hogy mindig csak messziről nézhetem? sose lehetek közel hozzá? nem lehet az enyém?


segítsetek.


2010. aug. 24. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt jelképezhet, hogy a külseje más embert rejt belül, mint amilyennek mutatja magát vagy nem kellene őt szeretned mert másé lesz avgy másé még a szíved...vagy hiányzik az életedből egy másik ember, aki nem ő....
2010. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ez az, hogy nagyon szeretnél valamit. egy megnevezett dolgot/ személyt. de nem biztos hogy sikerülni fog
2010. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szeritnem azt, hogy közeledned kéne hozzá, mert fél ő megtenni az első lépést...
2010. aug. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!