Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez tényleg halált jelent?

Ez tényleg halált jelent?

Figyelt kérdés

Ma éjjel azt álmodtam, hogy kihullik a fölső-első négy fogam... Pontosabban bevertem és a kezembe köptem ki.

Lehet, hogy azért álmodtam ezt, mert tegnap láttam egy kérdést, ahol az illetőnek álmában kihullott a foga?:\

A kérdésem: Jelenthet valamit?

Lehet, hogy nem fontos, de még teszek hozzá:

Az álmomban a kocsink ajtajába vertem a fogam és éreztem, hogy nem tartja őket már semmi és kiköptem a kezembe. Anyum elvitt volna fogorvoshoz, de nem volt nyitva egy sem. Mert késő volt.


2010. aug. 24. 13:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Találtam valamit:

Ha csak az első fogunk hullik ki azt jelzi, hogy nehezen tudunk elfelejteni egy szomorú élményt.

Tegnap pont egy fiúval beszélgettem és megkérdezte, hogy miért sírok. Én meg nem is tudom miért sírtam, amikor már rég túltettem magam egy barátom halálán (májusban halt meg). Mondta, hogy tegyem túl rajta magam, sz*rjam le, én meg jól kiosztottam, hogy lehet, hogy ő már "elfelejtette", de én nem felejtem el, mert NEM TUDOM elfelejteni.

2010. aug. 24. 13:37
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
aaaaaaaaaaaarrrghh -.-
2010. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mi van már?:D
2010. aug. 24. 13:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Én többször álmodtam ilyesmit, de nem halt meg közeli hozzátartozóm, vagyis én nem tudok róla.
2010. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2010. aug. 24. 13:56
 7/15 anonim ***** válasza:
Tartós tejet már ne vegyél........
2010. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Utolsó: Hülyevagyol. xD


Am én azt hallottam, hogy akkor jelent biztosan halált, ha le is nyeled álmodban a fogat.

2010. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

:o

Én meg arról nem hallottam. Én úgy vettem ki, hogyha az egész fogsorod esik ki, akkor közeli családtag hal meg, ha meg csak 1-2, akkor meg valami ismerős, vagy rokon...

2010. aug. 24. 14:39
 10/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok :)


Én ezt itt olvastam, lehet, hogy csak egy éleselméjű hobbiálomfejtő koponyájából pattant ki xD

2010. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!