Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom? Címszavak...

Mit jelent az álmom? Címszavak: féreg, bogár, csipesz, apa, segítség, megszabadulás ettől. Leírtam pontosan az álmom, és a jelentéseket kikerestem, aki ért ehhez legyen szíves segítsen!

Figyelt kérdés

Lefeküdtem aludni, de nem tudtam, így végiggondoltam, hogy mit csináltam a nyáron. Van pár dolog, amit szégyellek, és nagyon megbántam, sírtam is. Ezután nagy nehezen elaludtam, és furcsa álmom volt. Egyébként nagyon ritkán álmodok, és mégritkábban emlékszem rá.

Az álmom: Egy esernyő belenyomódott a tenyerembe, és egy mély üreg keletkezett. Nem vérzett, nem fájt. Belenéztem az üregbe, és 3-4 fehér, mozgó férget láttam benne. Nagyon megijedtem, és rohantam apához, aki egy szemöldökcsipesszel belenyult, de egy nagy, félig elrohadt bogarat vett ki, a férgek benne maradtak. Elkezdtem nagyon rázni a kezem undoromban, és kipotyogtak. Ezután felébredtem, és nagyon rosszul éreztem magam.


2010. aug. 24. 08:03
 1/8 A kérdező kommentje:

o Esernyõ (nem biztos, h esernyő, de úgy emlékszem, és a nyele nyomódott a kezembe)

Biztonság iránti vágya számos lehetõségtõl is megfosztja. Amíg ilyen óvatos, termékenysége nem haladja meg a középszerût.

o Üreg (a kezemen, nem vérzik, nem fáj, ebben vannak a férgek és a bogár)

1. Ahová elrejthet, elrejtõzhet (sor kerülhet rá). 2. A nõi nemi szerv szimbóluma (erre is sor kerülhet).

o Féreg (3-4db, pici, fehér, mozgó)

Nehezen kivédhetõ, kényszerûen jelentkezõ gondolatok. Saját magával való elégedetlenség, amely betegséghez is vezethet. Ibn Sirin. Minden, ami a testbõl él, a gyermekeket jelenti. Ad-Damiri. Ellenségek.

(Kukac - Férfinak jó fogás. Nõnek csalódás. )

o Apa (rögtön hozzá rohantam)

Az ésszerûség, a környezettel való reális kapcsolat szimbóluma, amelyhez a biztonság kapcsolódik. (Ha a valóságos apa megfelelõen töltötte be a szerepét.) A tradíciók fontosak lesznek az Ön számára (akár elfogadja, akár lázad), ez állandó környezetben megfelelõ alkalmazkodási stratégia, sikeres erõkifejtést tesz lehetõvé. Szüksége van tapasztalatokra, útmutatásra. Ezt várhatja külsõ személyektõl is, de a leghasznosabb, ha emlékeiben kutat, a saját apja hogyan oldotta meg a hasonló problémákat. Az Ön sorsának nagy részét szülei írták, ne ellene küzdjön, hanem célszerû megvalósításáért.

o Segíteni (apa segített)

Ha bajban nyújtja kezét, tartós barátság születik.

o Undor

Többnyire önmagát kényszeríti valamilyen szexuális aktusra. Nem fog sikerülni. A megismerés borzalmait erkölcsi érzéke utasítja el, így megmenti valami jóvátehetetlen tettõl. (ez igaz!)

o Rázni valamit

Düh, amely eredménytelen.

o Siker (sikerült kirázni a férgeket)

Ha nem elégíti ki az álombeli siker, megízlelte édességét, küzdeni fog érte, és el is éri.

2010. aug. 24. 08:12
 2/8 anonim ***** válasza:

Van olyan álom, ami nem jelent semmit.

Volt valami hasonló tapasztalatod az életben? Pl. ha apukád segített neked valamiben, esetleg ellátta egy sebedet... vagy voltál a nyregyházi állatkertben? ott van egy érdekes bemutató. férgek. -.-

2010. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem, hogy jelent valamit, nem megy ki a fejemből, tisztán emlékszem mindenre!

Nem voltam még ott!

2010. aug. 24. 10:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondom, nem volt valami tapasztalatod etéren?

Nem az álmokra gondolok, hanem férgekre, sebekre.. esernyőre xD

2010. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amikor levették a radiátorom a szobámban átalakításkor, ott volt a földön egy féreg....:Dmásnem. A többivel semmi.
2010. aug. 24. 15:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor az nem valószínű mivel nekem is volt már több férges esetem (XD) és mégse semmi az álmomban.
2010. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha álmodban a kezednek baja esik az többnyire azt jelenti,hogy nehezen vagy egyáltalán nem jutsz előre a munkában,az alkotásban.

Férgek azt jelentik,gondjaid vannak,amik aggodalmat,félelmet keltenek benned és szeretnél tőlük szabadulni.

2010. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: Csak annyi a baj h minden álmoskönyv / álomfejtő oldal mást ír ;D
2010. aug. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!