Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit az álmom?

Jelenthet valamit az álmom?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit már elég régóta kiszúrtam, nagyon tetszik és aranyos. Tegnap azt álmodtam, hogy egy buliba találkoztunk és megcsókolt. Ez jelent valamit a valóságban vagy az álmom csak a vágyaimat mutatja?
2010. aug. 21. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól mondod,az álmodban a (leghőbb) vágyaid jelennek meg,bár néha elég érdekes formában.

Az álom a nappal történteket dolgozza fel,biztos sokat gondoltál rá aznap. ;) Ennyi.

2010. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

álomban a csók szomorúságot jelent, vagyis valami oknál fogva szomorúságot érzel, ez lehet családi gond, baráti, vagy a csaj miatt.


az álombéli csóknak két fajtája van, egyik amikor te csókolsz meg valakit, ez a kisebb para, de amikor téged csókolnak meg és még élvezet is, na az a nagy para.


Krúdy Gyulának van egy álmoskönyve ami igen kedvel, és van benne igazság, is legalábbis nekem sok bejött.

belinkelem, és ott tudsz magadnak böngészni

[link]

2010. aug. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a linket is! Biztos, hogy elolvasom!
2010. aug. 22. 22:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!