Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma este is azt álmodtam hogy...

Ma este is azt álmodtam hogy megcsaltam a párom, mit jelent?

Figyelt kérdés

Többször is álmodtam már azt hogy megcsaltam* de ő is ott volt...volt mikor azt álmodtam hogy a haverjával és ott állt mellettem de nem hagyott el...most meg valami ismeretlen személlyel


*megcsaltam : a szó alatt csókot értek :)


2010. aug. 20. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudatod alatt megakarod csalni. Valami nem stimmel a kapcsolatotokban,csak még nem tiszta előtted,hogy mi az.
2010. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Ma este még nem álmodhattad, mert még nem volt
2010. aug. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szexhiányod van,másra vágysz!
2010. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy másra vágysz,lehet,hogy már nem szereted őt szívedből,vagy éppenséggel több szeretetre,odafigyelésre vágysz tőle..és ezt bármennyire is akarod,de NEM kapod meg tőle,és lehet,hogy ezért álmodtad..

Én általában olyankor szoktam álmodni ilyesmit,amikor több odafigyelésre és szeretetre van szükségem az adott személytől..nem attól,akit megcsalok,hanem más valakitől(és az ismeretlen gyakorlatilag egy új személyt jelenthet az életedben)

Nem hiszek ilyenekben,hanem egyszerűen az ember az álmaiból tudja,hogy mire vágyik igazán,vagyhogy hol álljon meg,ha elvetette a súlykot.

2010. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

álombéli csók, egyenlő szomorúsággal.

valami oknál fogva bánatot érzel...


de ennek is van két fajtája, amikor te csókolsz mást, az kisebb para, de ha téged csókolnak, és még élvezed is az a nagyobb para.


Krúdy Gyula, álmoskönyve nagyon jó, és sokat tud segíteni

[link]

2010. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!