Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mi lehet? Nem értem?!

Ez mi lehet? Nem értem?!

Figyelt kérdés

Nektek volt már olyan , hogy valamit álmodtatok ... és egy jó pár idö múlva mintha úgyan az történne ?

veletek volt máár ilyen ?:O


2010. aug. 20. 03:14
 1/3 anonim ***** válasza:

ez az úgynevezett deja vu (francia kifejezés pont ilyen esetekre amik "mintha már megtörténtek volna veled")

a lényeg h ez egyfajta jóslás, egy teljesen természetes effektus. minél jobban terheled a lelkedet, az agyadat és minél fáradtabb vagy mentálisan vagy ha sokat stresszelsz akkor több és több lesz. nem ajánlatos direkt ezért stressznek és fáradtságnak kitenni magadat mert igenigen káros lehet

2010. aug. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én apróságokat szoktam meg álmodni,például egy rég nem látott ruha darab,és másnap valahogy előkerül.Vagy akárhányszor azt álmodtam hogy valaki szül a családból,vagy ujszülöttet láttam,akkor tényleg terhes volt valaki a családban.Saját gyerekeim elött is megálmodtam amikor még nyoma sem volt a terhességnek.
2010. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem mindig van ilyen érzésem. de már megszoktam :)
2010. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!