Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy egy uszodában vagyok, és bemegyek arra a részre, ahol a medencék vannak. Ott van mind a kettő nővérem,és látom hogy tudnak varázsolni, és sellővé változtatják magukat,utána vissza emberré.(2 db testvérem van)MEgkérdeztem tőluk,hogy honnan tudnak varázsolni,ők meg azt mondták 13 10.Kérdeztem ez mit jelent?De ők csak azt hajtogatták hogy 13 10, 13 10. Ez mi a fenét jelent?
2010. aug. 19. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Na ami nekem elsőnek beugrott, túl sok gyakorikérdéseket olvasol. A 13,10 pedig egy kódolás. Tudsz assemblyben programozni? Ha nem akkor elárulom az a szövegben a sortörés. Egy példa:


uzenet1 db "Itt van egy sortores ->",13,10,"ez mar a kovetkezo sor"

2010. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kössz, nagyon kösz. -.-"
2010. aug. 19. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs minden álomnak jelentése. től sok H2O, egy vízcsepp elég részt láttál...
2010. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Durva lehetett.

13 10...*gondolkozik* Esetleg egy dátum? október 13?

Túl sok Waverlit és H2o-t nézel Drága :D

2010. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
drágázd le a kishugodat!am meg mi az a H2o? én csak annyit tudok a hogy víz. És a wawerli vagy mi a fene? 16 éves vagyok amugy...
2010. aug. 20. 12:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!