Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szönyű rémálmok voltak mit...

Szönyű rémálmok voltak mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés
két ilyen különös álmom volt mindkettöben a legjobb barátnőm és annak a barátja volt benne és én. az elsö arrol szolt hogy egy másik haverunkal (részeg volt) odajöttek hozzánk hogy segitsek hajnalban de én bementem a házba és halottam hangos dobogásokat és bejött valaki a bejárati ajtón és megölt nagyon féltem nem is tudtam vissza aludni egy jó darabig. a másik álom ugyan igy voltunk csak barátnömnél aludtunk. és az ajtó üvegen láttuk hogy fent van a kutya az emeleten és valaki megy mögötte és a barátnöm pasija felkiáltott hogy szoljunk a kutyának mert most viszik elaltatni és kirohantak a szobábol és eltüntek és az az ember aki a kutya mögött ment az bejött hozzám és megszúrt a tüvel és ennek az álomnak a végén is meghaltam. kérlek segitsetek megfejteni ennek az álomnak a lényegét. elnézést ha bonyolultan fogalmaztam elöre is köszönöm.
2010. aug. 18. 17:24
 1/5 anonim válasza:

Freddy Crüger visszatért!! XD


az álmodnak szerintem semmi jelentősége nincs csak lehet hogy olyan filmet néztél ami miatt álmodod ezt vagy féltékeny vagy bnődre a pasija miatt

2010. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
valami normális választ is szeretnék kérni. az elsö válaszolonak is köszönöm de nem hiszem hogy ez lenne az oka.
2010. aug. 19. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
kislapoc@hotmail.com vegyél fel MSN-re és leírom mi a teendő. Itt nagyon hosszú lenne.
2010. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hat en is rengetegszer almodtam rosszat, volt, hogy zuhanast kozben haltam meg (tobbszor is), volt, hogy azt almodtam, hogy epp kezet mostam, es mikor leneztem, minden csupa ver volt stbstb


nem kell ezekkel foglalkozni, ezek csak almok. az agy ingerszegenyes kornyezetben (ami ejszaka alvaskor teljesul) megprobal maganak generalni ingereket, aztan neha igy sikerul :D

2010. aug. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is hetek óta rémeket álmodok minden este!

Többször is felkelek "felriadok hajnalban" Arra többnyire, hogy vagy a családomból valaki vagy én vagy a párom hal meg.

Vagy arra ijedek fel, hogy a párom megcsal, megvernek az utcán stb.

Nem tudom mitől lehte, eddig is voltak rémálmaim, de az elmúlt 2 hétben minden este iylet álmodok, egész nap rossz a hangulatom miattuk, és este nagyon nehezen alszok el.

Valami tippetek nekem is?

2010. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!