Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mièrt van ez? Talán mèg...

Mièrt van ez? Talán mèg mindig nem felejtettem el?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mièrt van az hogy kb már 2 ève nem álmodtam egy fiuval aki nekem règen fontos volt, csak sokszor atvert stb szoval már egy ideje nem tartjuk a kapcsolatot es en tökre ugy voltam vele h mar reg elfelejtettem es hogy kicsit se erdekel, de tenyleg, nem is gondoltam ra egyszer se...aztan tegnapelott meg tegnap is vele almodtam, de ugy hogy fel keltem, aztan vissza aludtam es megint vele..szoval mar tobbszor is..ez mit jelenthet? Nagyon felborította most ez az erzeseimet, már aludni se akarok inkabb.
2021. febr. 27. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Átérezlek. Én depressziósan álmodtam egy teljes hétig a kiszemeltemmel. Miatta lettem az. Nem szeret viszont. Legalábbis nem tudok róla:( képzelheted hogy milyen volt amikor felkeltem és nem volt ott:( nem hiszem hogy jelentene valamit
2021. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát igen, nem a legjobb. Csak nálam az van hogy van barátom ès szeretem ès ő viszonozza is, szóval minden tök jól megy nálunk.

Ezèrt írtam hogy hála a jó ègnek túl vagyok már azon a fiún.Csak most ezek az álmok..elèggè felkavart bennem mindent:(

De amúgy sajnálom, kitartást!

2021. márc. 1. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm 😊
2021. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!