Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez most mi volt? Tök fura.

Ez most mi volt? Tök fura.

Figyelt kérdés
Azt álmodtam,hogy a barátnőimmel a suli udvaron beszélgetünk és azt mondta valaki,hogy 10 másodperc múlva fel fogok ébredni,aztán utána anyu felébresztett.
2010. aug. 16. 22:35
 1/9 anonim válasza:

Amikor mondta a barátnőd, akkor anyukád már ébresztgetett és tudtad, hogy fel fogsz ébredni.


Bátyám a telefoncsörgést (ébresztőt) pisztolylövésnek élte meg álmában.

2010. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

igen fura,de nem jelent semmit...nekem is voltka már olyna álmaim,amikor gondolkodni tudtam pl az áélmomba...tudtam,hogy álmodok,és azt csináltam,amit tényleg akartam..elég fura szerintem ezis...de ilyen is volt már velem,hogy tudtam,hogy felkelek...amúgy azért is lehetett,mert lehet,hogy tudat alatt álmodba hallottad anyukádat,vagy vmi,és cska utána keltél fel..de én azon is gondolkoztam már,hogy pl miért csak pár perceseket álmodunk,mikor több órát alszunk?szerintem ez csak illúzió,és az is lehet,hogy teljesen lelassítva álmodsz mindent,csak amikor felkelsz,akkor emlékezel rá nomrális sebességben...hmm nemvalszínű,de nemtudom..amúgy eléggé elmentem a témától bocs...

szóval igen ezek nagyon fura dolgok,de ne hidd,hogy misztikus jelenség lenne

2010. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
elsőnek amúgy igaza lehet,énis sokszor másként élem meg álmomba,amikor vonyít a kutya,vagy vmi,és végülis mikor felkelek,akkor lesek egyet..amúgy eszembejutott,hogy az is lehet,hogy megkérted anyukád,hogy keltsen fel másnap reggel,és akkor már felkészültél rá,tudtad,hoyg felfog kelteni..meghát általában felébrednk az emberek álmukból,nemmeglepő:D
2010. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy egy hang azt mondta 1 2 3 és utána megszólalt az ébresztő. Meg néha felébredek az ébresztő előtt pár perccel.
2010. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. aug. 16. 23:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Félelmetes.Nem szeretnék így járni.:S

Én egyszer egy kérdést tettem fel egy lánynak(ismeretlennek),aki megakart ölni,hogy miért akart megölni,de akkor anyám felébresztett..de boldog voltam,és azt nem tudom,hogy mitől.:s

2010. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én egyszer azt álmodtam, hogy oda jött hozzám egy tündér és megkérdezte, hogy felakarok-e kelni vagy még aludni tovább mire én mondtam, hogy felkelnék és abban a pillanatban felébredtem.
2010. aug. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jajj :D .

Nekem is volt ilyesmim. Aludtam,és azt álmodtam h a suliban ülök..egyedül..senki sincs körülöttem,tanár nemjött be órára..hátrahajtottam a fejem,néztem a plafont..lassan lecsukódott a szemem..kb fél órával utána leült mellém Miley Cyrus(!!) :O. "Yee-eeh It's a party in the USA"

És ez a szám volt az ébresztőm :) Nemvolt rossz. De furcsa :)

2010. aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem meg olyan volt, hogy kocsival utaztunk éshát elaludtam, aztán azt álmodtam, hogy állok egy út szélén a sivatagban és egyszercsak eldőlök. Felébredtem arra , hogy pont kanyarodunk és a kanyar miatt eldőltem az egyik irányba. :D
2010. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!