Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Néhány hete volt egy furcsa...

Néhány hete volt egy furcsa álmom. Mit jelenthet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy lekötöztek egy ágyra és pár tudós azt hiszem kísérletezett és az volt benne hogy egy csigával(nem,nem élővel a gyengébbek kedvéért) kiszedték a szememet(bal) és volt ott egy ilyen fekete űr. Aztán még arra emlékszem hogy a szüleimmel elmentünk valamilyen múzeumhoz és rájuk néztem és elkezdtem zokogni.

Én ebből azt vontam le hogy meg kell becsülnöm a szememet.


2010. aug. 16. 16:01
 1/4 anonim válasza:
100%

lehet hogy most megrémiszt a felhasználónevem xD

hát, az biztos hogy filmnek elég durva lenne .

2010. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Álmokkal foglalkozom. Itt ez azt jelenti: nincs a legjobb rálátásod a dolgokra/nem akarsz látni valamit, vagy nem engedik (tudós), hogy megláss valamit (valamit titkolnak) a szüleid. Lehet, hogy sejted, csak nem akarsz tudomást szerezni róla. A szüleid (férfi és nő) általában a "férfit és nőt" is jelképezhetik.
2010. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De valami betegségről van szó vagy miről?
2010. aug. 16. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy apád nem is az apád:S:S
2010. aug. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!