Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez nagyon furcsa, mit jelenthe...

Ez nagyon furcsa, mit jelenthet? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Mindig fekete, fehérben álmodom, és régóta visszatérő álmom, hogy a szemüvegemet keresem, pedig nem is vagyok szemüveges, és amikor megtalálom, hiába veszem fel, alig látok vele, és nélküle is, mintha vak lennék. Szinte minden nap ezt álmodom, és ez egy kínszemvedés, és álmomban nem tudom irányítani a saját testemet. Nem tudok előre haladni, vagy hátra, mintha mindig valaki tolna, mintha meg lennék kötözve egy kerekesszékbe. És sokszor nem emlékszem rá hogy egy bizonyos dolgot csak álmodtam, vagy tényleg valóban megtörtént. És egyszer meg álomdtam már a halálomat is ,az volt az egyedüli álmom amiben tudtam magam irányítani, amugy hátonlőttek, és tényleg éreztem hogy milyen is lehet a halál.
2010. aug. 14. 11:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ez érdekes :O
2010. aug. 14. 13:10
 12/17 anonim ***** válasza:

Az álom,ha jelképes,azt jelentheti,hogy szürkének,egyhangúnak érzed az életed.Nem látod át a dolgokat,pedig szeretnéd és nincs cselekvési lehetőséged olyan helyzetekben,amik számodra fontosak lennének.Irányítani akarnak téged,akaratod ellenére.Kevés lehetőséged adódik az önállóságra,szabadságra.Valaki miatt.

Más magyarázat az lehet,hogy valóban asztrál utazásról van szó,de ezt azért nem hiszem igazán,mert nálad mindig ez az élmény ismétlődik.És az asztrál utazás ennél azért változatosabb.

2010. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
hát n már akkor nem tudom :/
2010. aug. 14. 14:10
 14/17 anonim ***** válasza:

Tényleg érdekes, hogy az álmainkat sokszor valóságosnak érezzük, és abban a pillanatban azt hisszük az a valóság.

Én is álmodtam, hogy valaki leszúrt, és a fájdalomra, amit álmomban éreztem, tisztán emlékszek most is.

pisztollyal ránk lőnek: valaki erőszakosan lép fel, vagy egy váratlan esemény történik, amelynek következménye kár és veszteség.

fájdalmat érezni: túl sötéten látunk egy bizonyos dolgot

mozgásképtelenség: valaki nagyon korlátoz minket, szeretnénk önállóbbak lenni.

2010. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Lola666 válasza:

Érdekes! :) Véleményem szerint,persze bocs ha hülyeséget írok,de most ez jutott eszembe,lehetséges,hogy a fáraónő(akire állítólag nagyon hasonlítasz),lehet hogy a te lelked szállta meg! :) Perzse én nem naon hiszek az ilyenekben. Viszont lehet hogy az a Fáraónő aki megszállott,lehet hogy vak lett,mert egyiptomban nagyon sok volt a köpködő kobra,aminek ha a köpése eltalálja a szemed,megvakulsz,mivel amit kiköp az egy méreg. A hátbalövés meg lehet hogy a Fáraónő halála,persze nem pisztollyal történt az övé! A Feketefehér álmodás meg azért lehet,mivel a Fáraónő régen élt,és ugye a filmekben is feketefehérek a RÉGi filmek! :) És a szemüveg jelképezheti azt,hogy a Fáraónő próbálja meglelni gyilkosát,de nem sikerül! (persze ez nem biztos!) Az egyiptomi beszédet pedig lehet hogy a Fáraónő mondja! És az hogy nem tudsz mozogni,szintén a Fáraónőre utall,hisz álmodban vagy a leggyengébb,és valahol olvastam,hogy a szellemek,amik emberben vannak,az embert gyenge pillanatában írányítják! :O (persze én nem naon hiszek benne) De a szemüveg keresés lehet az is,hogy a Fáraónő a látását keresi,hogy leljen fegyvert,amivel bosszút állhat a gyilkosán. Ez megmagyarázná az alvajárást is! :)

Bár nem tom te mit szoktál csinálni alvajárás közben! :O

Na mind1! Remélem segíthettem! :)

Persze lehet hogy hülyeséget írtam! ;)

2010. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
szia. lehetséges hogy igazad van :O egyszer alvajártam, és átmentem az unokatestvérem szobájába, és megszorítottam a kezét, és a szemébe néztem, és nem engedtem el. legalább is ő ezt mesélte.
2010. aug. 16. 18:56
 17/17 anonim válasza:

Az is lehet hogy félsz a betegségektől, gondoktól.

Én azt javaslom ne stresszelj ennyit, találj valami nyugodt hobbit.

2010. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!