Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez nagyon furcsa, mit jelenthe...

Ez nagyon furcsa, mit jelenthet? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Mindig fekete, fehérben álmodom, és régóta visszatérő álmom, hogy a szemüvegemet keresem, pedig nem is vagyok szemüveges, és amikor megtalálom, hiába veszem fel, alig látok vele, és nélküle is, mintha vak lennék. Szinte minden nap ezt álmodom, és ez egy kínszemvedés, és álmomban nem tudom irányítani a saját testemet. Nem tudok előre haladni, vagy hátra, mintha mindig valaki tolna, mintha meg lennék kötözve egy kerekesszékbe. És sokszor nem emlékszem rá hogy egy bizonyos dolgot csak álmodtam, vagy tényleg valóban megtörtént. És egyszer meg álomdtam már a halálomat is ,az volt az egyedüli álmom amiben tudtam magam irányítani, amugy hátonlőttek, és tényleg éreztem hogy milyen is lehet a halál.
2010. aug. 14. 11:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Elég érdekes. Szerintem van valami nagy bajod, problémád, ami lehet fizikai, lelki. Esetleg nem vagy vele tisztában, éösszevagy zavarodva, A szemüveg jelképezheti azt, hogy át akarod látni a dolgokat, de nem sikerül.

A mozgásképtelenség a tehetetlenségre utalhat.

Nem vagyok álomfejtő, de szerintem ezt jelentheti. Remélem, segítettem. :)

2010. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
"Megakadt" a lelked két dimenzió között. Szerintem ez is lehetséges.
2010. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

köszönöm első, lehet hogy ez lehet a probléma, de itt szerintem nem ilyen összefüggses dolog lehet, valami mélyebb...

2.: ez meg mit jelent?

2010. aug. 14. 12:26
 4/17 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.


Olvastam valahol, hogy egy másik embernek is hasonló gondjai vannak, és kiderült (nem tudom hogyan), hogy a lelke "megakadt" két dimenzió találkozásánál, még születésekor.

2010. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Megint a 2. vagyok.


Egyébként én nem hiszek ebben.

2010. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
a két dimenzió között annak akadhat meg a lelke esetleg,aki már nem él.Vagy testen kívüli élmény során történhet olyan,hogy az ember megakad pár percre a másik dimenzióban,de akkor nem minden élmény során ugyanazt tapasztalná.
2010. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy képes vagy az asztrálutazásra.
2010. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ez a dimenziós dolog lehetséges hogy igaz, amugy alvajáró is vagyok, és idegen nyelveken beszélek álmomban. Például egyiptomiul, és én nem is tudok egy mukkot sem egyiptomiul. Anyukám mondta egyszer, hogy bejött a szobámba, és hallotta hogy idegen nyelven beszélek, olyan volt mintha egyiptomiul beszélnék. Amugy meg állitolag nagyon hasonlítok egy egyiptomi Fáraonőre.
2010. aug. 14. 12:47
 9/17 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: ez mit jelent?
2010. aug. 14. 12:49
 10/17 anonim ***** válasza:
Az asztrálutazás azt jelenti, hogy egy bizonyos személy (lelke) képes "kilépni" a testéből úgy, hogy nem hal meg.
2010. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!