Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap azt álmodtam, hogy...

Tegnap azt álmodtam, hogy hátbalőnek. Azóta fáj a hátam. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Tehát az volt, hogy a keresztanyámmal sétáltunk pesten. Találtunk egy utcán egy ilyen értékmegőrző szerű helyet. Bementünk. Nagyon poros volt, mindenhol nyílt szekrények, bennük a kulcs. Nem kellett rá fizetni, csak a kulcsot elviszed aztán annyi. A szekrénysor mögül egyszer csak előbújt egy férfi. (Akkor a keresztanyám már kiment ebből a 'szobából'. (Amúgy akkora volt mint egy 'konténer'.)) A férfinél pisztoly volt, alig volt kis időm hátranézni, mégis meglőtte a hátamat. Ekkor hatalmas fájdalmam volt, fel is keltem azonnal. Ezek után, mostmár tegnap óta, ha hajolgatok, fáj a hátam. Ez jelent valami mást is?
2010. aug. 13. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én úgy gondolom, hogy alvás közben pl. meghúzódott a hátad, és az álmodban is érezted, ezért a hipnagóg területeken (ahol az álom képei is keletkeznek) az álmod próbálta megmagyarázni fájdalmat, ezért álmodban hátba lőttek. Nem azért fáj a hátad, mert ezt álmodtad, hanem azért álmodtad ez, mert fáj a hátad. Ha pl. a fejed felett a csövekben hallani a víz folyását, akkor álmodban is egy vízesés, folyó, patak, vagy más vízforrás közelében fogsz álmodni. Ilyen egyszerű.

Üdv!

2010. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A hátad azért fáj, mert vagy beütötted, vagy valami idegszálat elnyomtál alvás közben és ez a fájdalom beleszövődött az álmodba.
2010. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Jól mondják az előzőek, én pl egyszer mikor egy csajjal aludtam, be volt dugulva félig az orrom, és ő meg álmában hozzámbújva valahogy összenyomta kicsit mégjobban az orrom, nem kaptam levegőt, azt álmodtam, hogy valamivel összenyomnak és fulladozom. Aztán mikor felébredtem, tényleg fulladoztam:D Azt már ne kérdezzétek, a számon miért nem vettem levegőt:D
2010. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
nekem olyan volt (sosem láttam még a titanikot nem is akarom xD sztem nem nagy szám csak hallottam róla) hogy a titanicon vagyok és hogy elsüllyed és hogy megfulladok és már majdnem meghaltam még jó hogy felébredek a rossz álmokból 1ből mert tényleg meghaltam volna nem csak álmomban mert arccal lefelé feküdtem a párnának és nem kaptam levegőt xD
2010. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kicsit off, de elmesélem.

egyszer álmomban öngyilkosság céljából egy hídról egy hideg folyóba vetettem magam. Éreztem a jeges vizet meg mindent és egyszer csak belenyillalt a mellkasomba egy éles fájdalom, utána már kívülről néztem magam és láttam, hogy utánam ugrik az az ember, aki nekem akkoriban sokat jelentett. A következő pillanatban ismét " magamban" voltam és kinyitottam a szemem és újra érzékeltem mindent. Ekkor a valóságban is felébredtem.

Nagyon durva volt, főleg az, hogy utána napokig éreztem a fájdalmat azon a ponton a szívemnél.

2010. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért álmodtad, hogy hátbalőttek, mert épp akkor nyilalt a hátadba a fájdalom. Tehát nem az álom következménye a fájdalom, hanem a fájdalom következménye az álom.
2010. aug. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!