Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az az álom, ha...

Mit jelenthet az az álom, ha a saját édesanyád szeretne eltenni láb alól?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 07:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Engem egyszer édesapám akart megölni álmomban... Nem tudom, mit jelent pontosan. Mármint gondoltam pár dologra, de szerintem nem valószínű, hogy azt jelenti, meg már régen volt és nem tudom, akkor miket éreztem, hogy gondolkodtam...

De ha már megkérdezted...

Szerintem az édesanyád a nőies tulajdonságaidat, meg a gondoskodás, szeretet, biztonságnyújtás, meg más ilyen anyákra jellemző dolgokat, és persze a vele való viszonyod jelképezi. De hogy jön az ki, hogy ezek a tulajdonságok akarnak megölni? Sehogy, szóval valami más kell legyen. Talán úgy érzed valamiért haragszik rád, vagy/és te haragszol rá, vagy egyszerűen úgy érzed, valami nagyon nincs rendben... Vagy lehet, hogy "meguntad" a túlzott törődését és függetlenséget akarsz.

Én erre jutottam, aztán könnyen lehet, hogy ezekből egyik sem érvényes. :)

2010. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
óvakodj tőle, lehet, hogy ez látomás volt.
2010. aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
ahhh... elkattintottam, na szóval ez nem biztos, hogy igaz, de néha az álmok nem kétertelműek, hanem egy lehetséges jövőt mutatnak.
2010. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Megeshet, de szerintem elég valószínűtlen.
2010. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Ámde, lehet benne valami...
2010. aug. 11. 16:02
 6/13 utolsotroger ***** válasza:
54%
én nem ennék a pacalból, amit szombaton főzni fog a muter!
2010. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem pontosan az ellentetje az álmodnak. hiszek abban, hogy ezek az ellentétek az álmokban jönnek elő a leginkább, úgy hogy szerinte anyukáddal szerethetitek egymást, ha álmodban meg akar ölni.

De mást is kifejezhet azon kívül, ha meg akarna ölni (ami szerintem valószínűtlen) jelezhet csalódást, vagy csak magányt, meg nem értést is.

2010. aug. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy jó anya-gyermek viszonyban ez nem fordúlhat elő. Nagyon nagy a bajköztetek, ha ez egyátalán felmerűlhet, még álomként is.
2010. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az álomkönyvemben konkrétan ez nincs benne,de ha gyakran álmodsz az anyukáddal,az azt jelenti,hogy nem jó a kapcsolatotok/sokat veszekedtek.
2010. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na, az biztos, hogy nem jó a kapcsolat anyámmal...
2010. aug. 23. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!