Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az az álom,...

Mit jelenthet az az álom, hogy ott vagyok egy baba születésénél?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy orvosi rendelő szerűségben voltam, és egy újszülött babát törölgettem ruha pelenkával, nagyon sírt, és kapálózott és nagyon kis piros volt a teste, és annyira picike volt. Miközben törölgettem az orvos, mondta az anyának, hogy KISLÁNY! gondoltam magamban, eddig nem látta? Aztán fogtam a babát és ráraktam az anyjára, és gondolkoztam is, hogy le kéne szedni a ruhapelenkát róla, hogy egymáshoz érjen a bőrök közvetlen.

Mit jelenthet ez? Olyan fura volt, eddig csak azt álmodtam, hogy én szülök, azt is régebben.


2010. aug. 10. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne másoktól várd a megfejtést, az ott van benned, csak gondold végig az álmodat, hogy számodra mit jelent, milyen érzéseket indított el benned, stb. A te álmodat csak te tudod megfejteni, mert senki nem ismer úgy téged, mint te saját magadat.
2010. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, de sajnos nem igazán tudom értelmezni magamban, miért álmodtam ilyet, azért írtam be ide, esetleg szimbolizálhat vmit és az alapján elindulhatnék a megfejtésben.
2010. aug. 11. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

A babák az álomban mindig valami jó bekövetkezését jelzik, főleg, ha jelen vagy a születésüknél.

Boldogságot és örömöt is jelezhet, vagy esetleg valami nagy lehetőségre figyelmeztethet egy kisbaba az álomban, valami újra, valami jóra, amit nem kéne elszalasztanod. :)

2010. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!