Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? Vagy csak...

Ez mit jelenthet? Vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés

Ma azt álmodtam hogy nem tudom már hogy anyu vagy apu de valami olyan helyen voltak ahol sugárzás volt.Én ott voltam mert azt mondták hogy nem kell kimennem,de mire végeztek egy idő után otton vagy az utcán rosszul voltam,elkezdtem fulladozni állitolag sugárhatás miatt..Még arra emlékszem,hogy mentem háziorvosoz,mondtam hogy könyörgöm adjon valami gyógyszert,de nem adott..


Oké,ez nem is nagy dolog :) Csak..Mostanában sokat meditálok,volt hogy 2 hónapja 1x hallottam valami hangot mintha engem szólitott volna de különösebben nem tőrödtem vele.. (és nem nem vagyok bedrogozva,sem beszívva :P)


Szóval ezt elmondtam ma reggel hogy mit álmodtam..Mire anyu meghökkent,hogy ő pedig PONT ma aztálmodta,hogy ct-n vagy mr-en volt mert agydaganata volt álmában. Ez nagyon ijesztő,hogy pont aznap álmodtunk,és majdnem pont ugyanarról a dologról.


Fontos megemlítenem,hogy egyszer álmodtam hogy a mama meghal,szóltam is anyunak hogy menjen az anyjához,mert ugy érzem hogy meghal.Rá 2 napra meghalt a dédi (mama anyja) Lehet nem ő halálát álmodtam meg,de rémisztő..Mintha valaki jelezni akarna nekem..


Mostani álmomat valaki megtudná fejteni,megköszönném!Meg úgy összeségébe aki ért hozzá segíthetne :)


2010. aug. 10. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát legalább most van összefüggés!! :) De ez nem jelent semmit
2010. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
talán csak annyi hogy te és anyukád rokonok vagytok és igy nagyjábol egyforma az agymüködésetek
2010. aug. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!