Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az almom?

Mit jelent ez az almom?

Figyelt kérdés
Arrol szol, h egy eloadason szekeken korbe ultunk, mellettem az egyik baratom ult. Nem volt sok hely igy se, de meglattam amint a baratnoje megerkezik es szoltam neki, hogy jojjon errebb. Hatrebb huztam a szeket, hogy odaferjen a haverom melle/olebe erre latom, hogy nem az en olembe ul. Eloszor csak a terdemre ult, de eldontottuk, h ez nagyon nem lesz jo :)) Vegul rendesen az olemben ult, a kezemet meg sehogy sem tudtam hova tegyem, ezert inkabb atkaroltam (persze nem szorosan, csak ugy ahogy egy baratot szoktak). Egy par perc mulva (mivel valamilyen zenes eloadas volt, elkezdtunk picit mozogni) eszreveszem, h elkezd felallni a farkam. En megprobaltam "visszatartani" a generalist, a csaj meg csak elmosolyodott egy picit. A vegen mindenkinek ciki volt, nekem, a lanynak es a lany baratjanak is. Mar 5 eve jarnak, nem is tetszik annyira a csaj, sak siman baratok vagyunk.
2010. aug. 9. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, nem tudom én se mit jelent, pedig ha nem tetszik mért álmodsz róla, hmm? :)
2010. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű vágy vagy ingerálomról volt szó, ami az álmodban teljesedett ki.
2010. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!