Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet ez az álom valamit?

Jelenthet ez az álom valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tegnap azt álmodtam, hogy felszállok egy buszra, amiből késöbb fogaskerekű lesz. leültem az utolsó 4es ülésbe, és volt ott egy csaj , akivel épp elkezdtem volna dumálni amikor végetért az álom. Egyébként sokan voltak a fogason, amikor nem is szoktak, talán az egész osztály. Volt a földön egy pénztárca is , amit késöbb odaadtam a csajnak. És nevekre is emlékszem.
2010. aug. 9. 00:34
 1/2 anonim ***** válasza:
2010. aug. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a etes álomfejtésekben ne bízz. Elég pontatlanok, és mivel az álomfejtés régi tudomány, minnél régebbi könyved van, annál jobb. De pl ha msnezel álmodban, olyan jelentést ne is keress, mert olyan jelentés az álomfejtés igazi tudománya szerint nincs.

Pénztárcát találni az álmodban: nem várt szerencse és siker. (De ez persze attól is függ, hogy tele volt vagy üres)

2010. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!