Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális, hogy más nőkkel...

Normális, hogy más nőkkel álmodik?

Figyelt kérdés
A párom azt álmodta, hogy más nőkkel szeretkezik. Arab környezetben fehér nők, és mind felajánlotta magát Neki, és nem utasította el. Mit jelenthet ez? Félek és nagyon bánt.
2010. aug. 7. 09:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Barátok reálisabban látják a kapcsolatot mint a család, sztem tuti van vmi gubanc. Az álom az nem is gáz, de hogy ezt így elmondja neked és fájdalmat okoz, ez bunkóság.
2010. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Leültünk és megbeszéltük a dolgot. Nem tudta, hogy fájdalmat okoz vele, mert eddig poénként vettem az ilyesfajta álmait. Elmagyaráztam neki, hogy ez így nem teljesen igaz, az ilyen szexuális töltetű álmait akkor szeretem hallgatni, ha én vagyok benne nem más. :)
2010. aug. 7. 13:23
 13/14 anonim ***** válasza:

Persze, hiszen férfi. Nem kell túlmagyarázni semmit, ilyenek vagyunk, és kész. :)

Ebből nem következik, hogy félrekefél, vagy ilyesmi. Ez tök természetes, ne ijedj meg tőle. Ettől még simán szerethet, és lehet hűséges meg ilyesmi.

2010. aug. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. aug. 13. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!