Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális, hogy más nőkkel...

Normális, hogy más nőkkel álmodik?

Figyelt kérdés
A párom azt álmodta, hogy más nőkkel szeretkezik. Arab környezetben fehér nők, és mind felajánlotta magát Neki, és nem utasította el. Mit jelenthet ez? Félek és nagyon bánt.
2010. aug. 7. 09:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Az álmáról nem tehet senki, van, hogy csak v életlen jönnek. Szerintem elég paraszt, hogy ezt el is mesélte.
2010. aug. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igaza van az elöttem szólónak te sem tudod meg határozni az állmaidat!! De paraszt az biztos
2010. aug. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ja és nevetve mesélte el...... tehát az.
2010. aug. 7. 10:02
 4/14 anonim ***** válasza:
Az álmairól nem tehet senki. Én is volt, hogy idegen pasikkal voltam együtt álmomban, pedig a páromba voltam szerelmes. Nincs ebben semmi rossz. Lehet hogy annyi az egész, hogy titkon arra vágyik, hogy többször kezdeményezz. Nem kell ezt túlreagálni.
2010. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez lehet.. de veszélyeztetett terhes vagyok, és ezért nem lehet mindent, és neki ez nem elég. :/ Attól félek hogy félrelép :S
2010. aug. 7. 10:49
 6/14 anonim válasza:
Nemfog,neaggódj.
2010. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Ehes diszno is makkal almodik".

Hmm, erdekesnek tartom, hogy meg almaban is o uralkodott, senki nem utasitotta vissza. Igy van ez az igazi eleteben is? Uralkodik, onzo? Vagy csak igy almodik mert ezt szeretne?

2010. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát, saját bevallása szerint mindenkinek megfelel és megtesz mindent (ami igaz is, a szüleinek is ugrik, a barátainknak, nekem is). Én eddig úgy láttam, hogy egyenrangúak vagyunk a kapcsolatban, de a terhesség miatt érezheti azt is hogy most minden rólam szól. A barátaink pedig egyértelműen azt látják, hogy már közel sem olyna egyenrangú ez a kapcsolat, inkább egyoldalú az Ő javára... :(
2010. aug. 7. 11:28
 9/14 anonim ***** válasza:

Neked mi a véleményed?

Szerintem nem egyenrangú a kapcsolatotok, tök nehéz helyzetben vagy és még ő hisztizik.

2010. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

szerintem jo hogy elmeselte mert oszinte,vagyis szeret teged.legtobbszor(nem mindig)azt almodjuk amin elalvas elott gondolkodtunk,persze az is lehet hogy veletlen.


tedd probara a parodat.no vagy!!!es ez nagy elony.

vagy csak egyszeruen beszeld meg vele.


szerintem ha el mondja ezeket az almokat akkor nem igazak .ha igazak lennenek persze hogy nem akarna lebukni.


ne izgulj nem hiszem hogy komoly lenne.

2010. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!