Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi okozhatja ezt a problémát?

Mi okozhatja ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Kb.2 hónapja vettem észre,hogy amikor a páromnál alszom,az éjszaka közepén elkezd álmában beszélni,de mindig más témáról. Ilyenkor mindig felkelek,elfordulok,erre ő is felkel,megkérdezi mi történt és elmondom neki,bocsánatot kér

és visszafekszünk aludni.

Amióta ismerem a páromat,horkolt rendesen,nehezen lehetett tőle aludni,de kb 2 hónapja elmúlt a horkolás azóta beszél,nem tudom van-e köze egymáshoz a két dolognak,de gondoltam leírom.


2010. aug. 2. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Miről beszél be avatnál minket?

Felkeltetted az érdeklődésemet.Van egy eszköz amit próbálj ki na szóval a fülébe mesélj el egy történetet és ha a történettel kapcsolatban beszél akkor alvási gondjai vannak amik a napját meghatározó dolgokat mondja el. De viszont ha nem arról kezd prédikálni hanem teljesen más dolgokról akkor a tudatalattija mondja ki a dolgokat, lehet hogy az agya így pihen . És ha az agya így pihen akkor nincs semmi baj.

2010. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de ez csak feltételezés , hogy az agya így pihen attól még nem biztos hogy igazam van.Igaz ha orvoshoz viszed az orvos se tudna sokat csinálni. Hiszen a mai orvosok alig tudnak valamit a gyógyszer felírásán kívül, mivel ha bemész beírja a számítógépjébe a gondot és kiadja a megfelelő gyógyszereket.
2010. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,megpróbálom a módszert.

Írok egy példát,alszik és hirtelen megszólal

(Egy példa: "Nézd meg meg fogja nyerni a pert")

Közben ugye csukva van a szeme,nem ül fel,fekszik,

a beszéde is furcsa,lassú,fáradt.

Fél évig nem jelentkezett ez a dolog nála,kb.2 hónapja kezdte el,ezért találom érdekesnek a dolgot

2010. aug. 2. 18:45
 4/9 anonim ***** válasza:
oO
2010. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nézd meg meg fogja nyerni a pert"


elbuktuk a dohányt XDXD bakker hatalmas.

tudom, nem nevetséges, de én összeírnám és egy storyt raknék ki belőle. ha összefüggéstelen párbeszédet olvasol egy könyvben, nagy baromságok jöhetnek ki. ue áll fent itt is.

de a vicceseknek külön kategóriát csinálnék XD

2010. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Majd meséld el hogy mi történik oksi?

Meg aztán ha ezt mondta a férjed ügyvéd , vagy a bíróságon dolgozik? mi a véleményed erről , arról amit mondott?

Bocsáss meg nekem hogy kérdezek , de csak így tudok konkrét választ adni, néha magas is rá jöhetsz a kérdésekről a válaszra.

2010. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam,hogy összeírom ezeket és írok belőle valami vicceset... -.-"

Amúgy,a poénos válaszokat nem kérem.

Nem a férjem és nem ügyvéd.

Ez csak egy példa volt,mint írtam MINDIG más a téma.

2010. aug. 2. 23:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi jelentősége,de ez csak az én véleményem.Amúgy meg meg azt hallottam,hogy ki lehet ilyenkor kérdezni az embert,mert őszintén válaszol :D valszinű a tudatalatti beszél lyenkor,mert ha tudatos vagy,akkor nem tudsz hazudni,vagyis,nem is akarsz :D

Én is szoktam beszélni,meg ordibálni néha,de összefüggéstelenül :) állitólag ijesztő :D

2010. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó,az jó lehet :D

Köszi,hogy írtál :)

2010. aug. 5. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!