Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez alvásparalízis lehet?

Ez alvásparalízis lehet?

Figyelt kérdés
Sokszor előfordult már velem, nem törődtem vele, de gondoltam most megkérdezem. Szóval: már majdnem elaludtam, és egyszer csak úgy éreztem, megrázkódik velem a világ, vagy nem is tudom, hogy fogalmazzam... tartott egy másodpercig, aztán felriadtam. Nem ijesztő, csak furcsa. Mintha földrengés lenne. Ez alvásparalízis lehet?
2010. júl. 31. 13:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

előző vagyok.


Olyan is volt velem, hogy csukva volt a szemem, s mikor már pár perce "nem-tudtam-magamról", hirtelen azt éreztem, hogy leesek valahonnan.

2010. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Velem is előfordul ilyen, hogy pl. napközben ledőlök és kezdek elaludni, pedig nem is akarok, és aztán hirtelen összerándulnak az izmaim és felébredek :S Szerintem nem túl jó érzés.
2010. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Szerintem se nem jó, se nem rossz. Érdekes inkább, legalábbis számomra. Az álmokat, az alvásparalízist is érdekesnek találom :)

2010. júl. 31. 15:08
 14/14 anonim válasza:
bár jó régi a fórum, de én is sokszor álmodom földrengéssel, legalább is mindig olyan, mintha egy nagy lökés lenne. erre van, hogy felébredek, de nem mindig. nem hinném, hogy alvási paralízis - hiszen tudok mozogni, és nnincs lidércnyomás, szerintem bennem inkább egy igazi földrengés élménye maradt meg. minden esetre érdekes és engem is foglalkoztat a kérdés.
2014. szept. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!