Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Befolyásolhatom valahogy azt,...

Befolyásolhatom valahogy azt, hogy mit álmodjak? Vagy azt, hogy álmodjak e vagy ne?!

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, befolyásolhatod, ajánlom neked Dr. Tholey könyvét, az alkotó álmot. Itt letöltheted: *****


Minden ember álmodik, egy éjjel 4-5 alkalommal. Ha nagyon kíváncsi vagy néhány álmodra, akkor állítsd be az ébresztőórádat úgy elalvásod ideje + 7 órára, és valószínűleg emlékezni fogsz rá, mert akkor ébredsz fel, amikor álmodsz.

Az álomnak 2 szakasza van: van az álmodás és van a nem-álmodás. A nem-álmodás mindig az álmodás után jön, és ha a nem-álmodásban ébredsz fel, akkor nem fogsz emlékezni az álomra. Ha viszont álomból ébredsz, akkor emlékezni fogsz rá. Ilyen egyszerű :)

14/F



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm szépen! Ezek szerint akkor "befejezett" álom nincs is. (vagyis van csak nem emlékezünk rá)
2010. júl. 30. 20:57
 3/8 anonim válasza:
Azt, h álmodj vagy ne álmodj, azt nemigen tudod befolyásolni, de azt h mit álmodj igen. Mégpedig azzal, h elalvás előtt arra golndolsz, amiről álmodni szeretnél. Én így szoktam. Pl.: lett volna testvérem, de 2 hós magzat korában elment:(. Én kész voltam idegileg..13 éves lány vagyok és amióta eszemet tudom akarok tesót:S. Esténként mielőtt elalszom gondolok mindig rá..így esténként vele lehetek/velem lehet:).
2010. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem rossz így neked? Ha felébredsz és még sincs sehol? :S Én szerintem inkább ebbe őrülnék bele egy idő után S:
2010. júl. 30. 21:39
 5/8 anonim válasza:
hát..egy kicsit rossz érzés..hullajtok is miatta pár könnyet, h így alakult..de aztán megnyugszom abba h anyuék megígérték "majd legközelebb kicsim" és az a könnycsepp ami szemükből gördült ki elárulta h igazat mondtak..
2010. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Aubrey* válasza:
Nekem olyan szokott lenni hogy álmodok és reggel felkelek pár percig mindenre emlékszek és mikor vissza akarok emlékezni hogy mit is álmodtam akkor nem emlékszek semmire:S:S
2010. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én mindig emlékszek, minden rohadt álmomra....és egyáltalán nem jó. Nem tudom normálisan kipihenni magam a zaklatott álmaim miatt. Már gyomoridegem van ha le kell feküdni.
2010. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
neke azért van gyomoridegem ha le kell feküdni, mert félek, hogy meghallom szüleimet ahogy csinálják-> nagyon rossz érzés.. először görcsök keletkeznek a gyomromban, majd elzsibbad mindenem...
2010. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!