Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Még régebben azt álmodtam,hogy egy vasúti töltésen mentem autóval (autóúton) és egy fiatal pár megállt az autójukkal fotózni egymást, az autó előtt álltak,de hátulról beléjük rohant egy másik autó és mindkét autó a sínre zuhant aztán még egy autó a sínre zuhant és fejtetőn landolt.

Hirtelen ott termett 20-30 ember akik elkezdték menteni az embereket ,de az egyik autóval nem is foglalkoztak.(amelyik harmadikként csak úgy a sínre zuhant, ez az autó 5-6 méterrel távolabb volt mint a másik kettő)

És akkor jött a vonat.

Odamentem az autóhoz és egy nő ült benne,beszorult,próbáltam kimenteni de egyszerűen nem lehetett,beszorult.

Az összes ember elmenekült már a sínről (kimentették az összes embert kivétel azt az egyet)én meg ott egyedül próbáltam kiszedni,de ők csak néztek a töltés oldaláról és akkor egyszerűen megfogtam az autót és ledobtam a sínről.Aztán a csaj már kitudott belőle mászni és felébredtem,de még láttam hogy jönnek a mentők és addigra a helyszín is megváltozott, már egy vasútállomáson volt a váltók között.

Rendőrnek készülök,esetleg lehet valami köze ennek az álomhoz??


2010. júl. 30. 11:09
 1/3 anonim válasza:
egy jövőben várható hőstett jele? :)
2010. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
uh várjál pont ez volt egy filmben, múlt héten láttam, ha eszembejut a neve majd megírom, sztem teis láttad a filmet és erről álmodtál ennyi.
2010. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kiváncsi vagyok a filmre..megmondom láttam e:)(de ez az álom még régebben volt)
2010. júl. 31. 08:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!