Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a visszatérő...

Mit jelent ez a visszatérő álom? (mozgásképtelenség)

Figyelt kérdés

Negyedszer ébredek ugyan így, 1-2 percen keresztül fekszem az ágyban és képtelen vagyok bármimet is megmozdítani, zihálni kezdem a levegőt az erőlködéstől és a szememet sem tudom kinyitni. Nem tudom eldönteni hogy amit látok az most valóság vagy álom, olyan mintha valaki megpróbálna visszatartani, de ezt valószínűleg csak beképzelem.


Az első ilyen ébredéstől egy kicsit beszartam mert nagyon valóságos volt, azt álmodtam hogy az ágyamban fekszem és nem tudok felkelni :P A másodikhoz már normális irracionális álom is társult ezért egy kicsit megnyugodtam hogy csak egy sima rémálomról van szó. De akkor is szar érzés így ébredni. 23/F


2010. júl. 29. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis
2010. júl. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyanez volt velem is pont ugyanez utánaolvastam és ezek voltak a "tünetei" érdekses volt
2010. júl. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alvási bénulásod volt. Ez akkor van, ha felébredsz a REM fázisban. Azért nem tudtál mozogni, mert alvás közben motoros gátlás van. Hallucinációk is gyakoriak, ugyanis ebben a szakaszban álmodunk, és nem voltál teljesen ébren, még ha úgy is tűnt. Többnyire idegen jelenlét érzése, vagy testenkívüliség tapsztalható. De ez normális velejárója. Szóval nem kell parázni, bár ijesztő lehet, nem fenyeget veszély.
2010. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszokat :)
2010. júl. 29. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!