Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 2 napja nagyon furcsa álmom...

2 napja nagyon furcsa álmom volt. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
egy alak jelent meg, aki elmondta, hogy itt a világvége, és szülnöm kell egy gyereket, mert ő kapcsolatban lesz ezzel az egésszel.Pár nappal később nagyon sötét volt az ég, földrengések voltak, a ház fala is repedezett. A hasam pedig hatalmas lett ezalatt az 1-2 nap alatt. Kinézte, az ablakon, sötét alak állt a kapu előtt, a szobám előtt is, a hátsó ajtónál is. Ők vigyáztak hogy ne tudjak elmenekülni. A hugom eleinte ott volt velem, de aztán eltűnt. Felhívtam a barátomat, mert nagyon féltem, el akartam mondani neki, de amikor az alakok meghallották, hogy telefonálok, elvették. Ezután ébredtem fel. annyira féltem, hogy vissza sem mertem aludni. Ez nem olyan álom volt, hogy tudom, hogy csak álmodom. Nagyon valóságos volt.
2010. júl. 28. 10:58
 1/8 anonim válasza:
Fúú Ne rémizgess világvége??? Talán tényleg igaz??? az álmodról pedig: Nem tudom mit jelenthet van egy könyvem és abba keresgéltem de nincs benne!
2010. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
láttad a Légió c. filmet?:D
2010. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
láttam, de már régebben. szerinted azért álmodtam ezt mert 3 hónapja megnéztem azt a filmet ?
2010. júl. 28. 11:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pont a Légió jutott róla eszembe:D
2010. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen az miatt :)
2010. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. voltam ;)
2010. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem az miatt, hanem amiatt. paraszt. amúgy kérdező: szerintem is amiatt volt, nekem is van, hogy hónapokkal, sőt évekkel később köszön vissza egy egy látott film az álmaimban.
2010. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nyár van ember nem nyelvtan óra :P
2010. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!