Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom?

Mit jelenthet ez az álmom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy kisiklott egy metró (nem voltam rajta) meg lekéstük a csatlakozást egy távolsági buszon. Aztán váltott a kép megint, és akkor anyám ordibált velem, de már nem emlékszem miért. Aztán megint váltott a kép, és megcsókolt az a lány akivel összejövőben vagyok. Van ennek bármi jelentőssége? :D
2010. júl. 27. 19:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:18


tudod mit jelent ez, amit leítál a tejes tájásos dologról?

Ez az ugynevezett BELEMAGYARÁZÁS.

És a hülyék be is szopják ezeket.

2010. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

tájásos=tojásos

ekszkuzé moá

2010. júl. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
belemagyarázás? ugyan kérlek...hagyjuk már :)
2010. júl. 28. 16:21
 14/20 anonim ***** válasza:

na jó, akkor nem belemagyarázás.

akkor tudod mi?

A kisiklott metró mindenképpen az életét jelzi valakinek. Mivel nem voltál a metron, ezért egy számodra fontos emberről szól. Valószínűleg valamelyik ismerősöd, barátod van bajban, akinek a Te segítséged kell. Hidd el, az álmok igenis fontosak. Gondolkozz el, hogy kin tudnál segíteni. Mivel metroról van szó (ami többnyire a föld alatt közlekedik), ezért mindenképpen férfi az illető. A múltadból ismered. Jó régről (hisz a metro halad, mint az idő fonala. Ez egyértelmű).

A csatlakozás lekésése: nagy lehetőség áll előtted. Lehet egy új munka., vagy ilyesmi. Mindenképpen nézz körül, hogy milyen lehetőségek vannak mostanában. Szinte biztos, hogy a további életedet alapozod most meg. Hidd el. AZ álmok nem hazudnak. Nagyon nagyon fontosak.

Anyukád kiabált veled: az anyukád valójában te magad vagy. Neked nem tetszik valami, ezért kiabáltál. Valószínüleg pont az ominózus lehetőségek miatt, amit fent említettem. Az ordibálás egyfajta nagyon akarás kifejezése. Pontosan tudod, hogy mit kell tenned, csak félsz meglépni.

Ha a lány megcsókolt, az azt jelenti, hogy holnap beiratkozol akaratodon kívül daru-kezelői tanfolyamra, de azt csak másodszorra sikerül majd elvégezned.

Hidd el. Ezek 100%-ig biztosak. Az álmok nem hazudnak.

Na ez a válasz jobban tetszik?????????

Hülyegyerek.

2010. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet saját véleményem? Marha^^
2010. júl. 28. 21:14
 16/20 anonim ***** válasza:
lehet, de ha másét nem fogadod el, akkor miért kérdezel?
2010. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Elfogadom, de ne kötözködj ha másnak van igaza :D
2010. júl. 28. 22:14
 18/20 anonim ***** válasza:

jó.

nem fogok (úgyis lecseszett a moderátor elvtárs egy tegnapi kérdésem miatt. mondjuk az jogos volt)

2010. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
mindegy azért jót nevettem a válaszodon :D
2010. júl. 29. 14:05
 20/20 anonim ***** válasza:

ennek örülök.

az is volt a célom.

a "hülyegyerek"-et ne vedd komolyan, csak az így passzolt a kioktató sztori végére:)

2010. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!