Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom?

Mit jelenthet ez az álmom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy kisiklott egy metró (nem voltam rajta) meg lekéstük a csatlakozást egy távolsági buszon. Aztán váltott a kép megint, és akkor anyám ordibált velem, de már nem emlékszem miért. Aztán megint váltott a kép, és megcsókolt az a lány akivel összejövőben vagyok. Van ennek bármi jelentőssége? :D
2010. júl. 27. 19:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ez az álom semmit nem jelent. Csakúgy, mint a többi kérdezőé, akik naponta hat-nyolc alkalommal ilyen kérdést tesznek fel.

Az álom az, amikor az agy éjjel pihen és a napközben tapasztalt/észlelt/érzett dolgokat feldolgozza.

Valószínüleg ilyesmi sztorit hallottál/láttál/gondoltál nap közben. Ennyi

2010. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem, semmi ilyesmiről nem hallotam, még csak nem is gondoltam buszra/vonatra. Épp ezért kérdeztem.
2010. júl. 27. 19:18
 3/20 anonim ***** válasza:
fél füllel hallotál ilyesmiről, ez akkor nem is tudatosult benned, vagy fél szemmel láttál buszt/metrót stb.
2010. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
és akkor ilyen jelentéktelen dolgokról álmodok, csak mert véletlenül láttam egy buszt? könyörgöm, láttam ennél sokkal fontosabb dolgokat is :D
2010. júl. 27. 19:34
 5/20 anonim ***** válasza:

és ki mondta hogy csak fontos dolgokra gondolhatsz egy álom közben? :D


nekem olyan álmom volt régebben, hogy bemegyek a sztobámba és megszólít a konnektor(tök komolyan :D), mégse frászoltam be hogy most akkor meg fog csapni az áram. biztos bedugtam vmit a konnektorba aznap és kész

2010. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

SŐT.

az álom pont a jelentéktelen dolgokból tevődik össze. mivel a test és az agy éjjel pihen. az agy akkor raktározza el az aznapi történéseket és szortírozza az eseményeket. Lehet, hogy valamit (sőt biztos) látsz nap közben, de észre sem veszed. Az agyad viszont észleli és éjjel "ürít". System reboot. És a haszontalan információk kerülnek bele az álomba.

Vili?

2010. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Hát már bocsika de meghazuttolom az elöttem szólókat. Az álomnak van jelntősége, nem vagyok egy álomfejő de ismerek olyat aki megfejti az álmokat. És nem ám kamuzik, eddigi álmaim amiket megfejtett, vagy beteljesültek már rég, vagy az után hogy megfejtette beteljesültek. És tudom hogy most azzal vádolnának, hogy miután megfejtette az álmomat beképzelem magamnak és a tudattalatiban úgy alakítom a jövőm, de azt nem tudja befolyásolni hogy azelött egy hete paráztam egy vizsga miatt. Szóval: higyél az álmaidban, de ne azt tartsd megfejtésnek hogy igen az anyád majd leordít, annem teljesen más, nem oda illő dolog a lényeg. A barátomnak olyan álma volt hogy elment a boltba vásárolni és nem volt tej ezért elkezdte összetörni a tojássokat és ennek a megfejtése az volt hogy két csajba is szerelmes, a pasi meg be is valotta mind2őt. Szóval nem lesz köze a történtekhez
2010. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Tudom hogy az álmoknak jelentőssége van. Most mondhat bárki bármit, de kissebb koromban többször is előre megálmodtam hogy mi fog történni. Nem olyan dolgokat amiket én irányítok am....pl hogy a konyhás néni mit fog csinálni mikor az udvaron leszünk :D najó ezt jól megmondtam :D

De ez így van..az álmoknak jelentése van...

2010. júl. 28. 00:21
 9/20 anonim ***** válasza:

ha az álmoknak jelentésük van, akkor én vagyok a húsvéti nyúl...

ha veszünk egymillió embert egyenként tíz álommal, az tízmillió álom. nagyon valószínű, hogy a tízmillióból néhány 100 bejön :D

2010. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szia nyuszi! :)
2010. júl. 28. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!