Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért ébredek így? Bővebben lent

Miért ébredek így? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Este oldalasan fekszek, de ha felébredek akkor mindig a hátamon fekszek és a két kezem a mellkasomon van.
2010. júl. 27. 14:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg így kényelmes aludnod. Lehet,hogy mikor oldalasan elalszol,elzsibbad a kezed,és alvás közben automatikusan a hátadra fordulsz.
2010. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nekem kényelmetlen a hátamon feküdni, mert úgy fáj a gerincem, amikor oldalasan fekszek akkor az alul lévő kezemet kinyújtom
2010. júl. 27. 14:44
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem is így van. Mindig a bal oldalamon fekve alszok el, de háton fekve ébredek...
2010. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
amúgy ebben csak az zavar, hogy ilyenkor "leesik az állam" és kiszárad a torkom:/
2010. júl. 27. 15:33
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is oldalasan alszom el mert úgy kényelmes ,reggelre meg a hátamon fekve ébredek.. érdekes.
2010. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én az elsővel teljes mértékben egyet értek, szerintem is azért, én is amikor alszok van egy pózom aminek köszönhetően nem fekszek a kezemre hogy reggelre ne zsibbadjon el. Biztos nálad is ezért van ez.
2010. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
de mért van a mellkasomon, mért nincs csakúg magam mellett?
2010. júl. 27. 17:11
 8/15 anonim ***** válasza:

Nagy eséllyel mert álmodban mozogsz...

Mozogsz és akkor mindig oda kerül

2010. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert úgy kényelmesebb gondolod , most nem sértésből de gondolom úgy tényleg kényelmesebb ha a mellkasodra teszed a kezed.
2010. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 BlackSword ***** válasza:
Mert amikor alszol, akkor is mozogsz... így kényelmesebb aludnod... Amikor tudatosan fekszel úgy akkor fáj a hátad... De amikor alszol, a tudatod nagy része is pihen, Lehet a többi agyfunkció kijavítja a tartásod úgy, hogy ne fájjon...
2010. júl. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!