Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban kihullottak a fogaim....

Álmomban kihullottak a fogaim. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Éjjel azt álmodtam, hogy mozog az egyik fogam, majd kihúztam, aztán utána a többit is...


Mióta felébredtem félek, mert a foggal való álmodás nem jelent jót állítólag. Mindenhol halállal kapcsolatos dolgokat olvasok. Édesanyám 4 hónapja halt meg. Vajon ehhez kapcsolódhat, vagy újabb tragédia lehet kilátásban?


Azt is olvastam, hogy ha megbántunk valakit is foggal álmodunk. Tegnap sajnos megbántottam valakit.


A harmadik opció szerint egészségi állapotra utal, hogy betegség jön. Így is fekélyem van, meg magasvérnyomásom is.


Valakinek van tapasztalta? Segítsetek . Félek


2010. júl. 24. 11:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2010. júl. 29. 12:02
 12/12 The Wounded Eagle válasza:

Azt is mondják hogy ha valakivel álmodsz az rád gondolt este...

a minap Angelina Jolieval álmodtam... hát erről ennyit.. :D

Kb annyit jelent ez a fogazás

hoooogy gyerekkori trauma jelleg, biztos megilyesztett az első fogak kihullása vagy valami ilyen... nem kell egyből médiumkodni :D

2014. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!