Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az...

Mit jelenthetnek ezek az álmok? (Folyt. Lenn)

Figyelt kérdés
Többször álmodtam azt, hogy nyomozok. Egyszer pl. egy mező-szerűségen, hasig érő fűben egy összeesett öregasszony után "nyomoztam"... Elég gyakran álmodok az iskolámról, a tanáraimról is... Az egyik ilyen nyomozós álom is az iskolával kezdődött...
2010. júl. 21. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Álmunkban fűben nyomozni egy öregasszony után, jelent fiatal lánynak: elfojtott vágyat a notre dame-i toronyőr iránt, fiatal férfinak: lelkiismeret-furdalást egy alacsony asszony miatt, akinek eltörte a járókeretét...
2010. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy ronda férfi tetszik nekem, de nem vallom be magamnak? :-O
2010. júl. 21. 18:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, mert látsz valami megfogalmazhatatlan (hú, a francba, de hosszú szó...)izgatót abban a csúf emberben...:XD
2010. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én meg a terhesség... :-DDD
2010. júl. 21. 19:18
 5/11 A kérdező kommentje:

Valahogy úgy volt ez az öregasszonyos álmom, hogy a némettanárom -akit nem bírok, mindig beszólogat a nézeteim miatt- hozott be DVD-n Rey felügyelőt, hogy fordítson az osztály hallás után (érdekes, tele volt a terem angolosokkal), és valahogy én lettem a nyomozó a filmben: körülöttem mező-szerűség, az említett hasig/mellkasig érő fűvel, egy öregasszony ott kószál, összeesik...

De egy másik álmomban is ilyen Rex felügyelős stílus volt, ott még talán a kutya is ott korzózott a környéken... Pedig a sorozatot jó pár éve levette műsorról a "Telaviv2"

2010. júl. 21. 19:23
 6/11 A kérdező kommentje:
Jézus, Szűz Mária? Pogányként? :-O (Nem a divatos vikingmetálos pogány, hanem a papok idiótasága miatt meg nem keresztelt pogány)
2010. júl. 21. 19:24
 7/11 anonim ***** válasza:
német tanárod a gyerek apja
2010. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nő létére teherbe esik tőle egy olyan lány, aki még hát, őőő... Szűz? :-O
2010. júl. 21. 19:28
 9/11 A kérdező kommentje:
Idáig az első válasz tűnt a legvalószínűbbnek...
2010. júl. 21. 19:36
 10/11 A kérdező kommentje:
Németből eddig is kitűnő voltam... A Szűz Máriából rám csak a szűz és az árja igaz :-DDD Ha átoperáltatná magát, akkor is maradna a kölcsönös undor, ő egy humanista, "nem gyűlölök senkit, mindenkivel kedves vagyok, DE AZ ÖSSZES NÁCI, MOCSADÉK FÉRGET ELEVENEN KIBELEZNÉM" -hozzáállású, én meg hát... Az, akit kibelezne...
2010. júl. 21. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!