Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mostanában...

Miért álmodok mostanában mindig az exemről, akivel már évek óta nem találkoztam?

Figyelt kérdés
Azóta mindkettőnknek új párja van,boldog is vagyok, de ezeknek az álmoknak mindig az a vége,hogy hiányzik az exem és nagyon magányos vagyok. Persze jó felébredni, hogy o, csak álom volt, és itt az én szerelmem, de akkor miért álmodom az ex pasimról?
2019. nov. 10. 18:08
 1/3 anonim válasza:
100%

Nem lehet, hogy a szíved mélyén még mindig hiányzik neked? Esetleg a jelenlegi kapcsolatodbol hianyolsz valamit, ami az elozoben megvolt? Úgy gondolod ezeket a hianyossagokat lehetséges lenne pótolni a mostani kapcsolatodban? A jelenlegi párodat ténylegesen szereted vagy csak megszokásból vagy vele és igazából visszasirod az előzőt, de nem mersz lépni, hogy visszakapd?


Ezeket a kérdéseket valaszold meg onmagadban. Ha arrajutottal, hogy mégis hiányzik az exed, akkor javaslom, hogy a mostanival szakíts, ne törd össze a szívét azzal, hogy ő tényleg szeret téged, de te más után vagyakozol és keresd fel a régi párodat, hátha neki is hiányzol és ujrakezdene veled.


Ha pedig tényleg szereted a jelenlegi párodat, akkor pedig próbáld meg elterelni a gondolataidat, legyél többet a pároddal.

2019. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős?: Anyám, az álmok nem hazudnak;... Petőfi

Tehát, neked sem sikerült őt kiradírozni az emlékkönyvből.

2019. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt, hogy tudat alatt még mindig kötődsz hozzá, nem zártad még teljesen le magadban, csak a tudatos, éber éned a "józan eszed" próbálja kizárni.

A kérdés nem csak az hogy miért bukkant fel, hanem az, hogy miért most? Most egy szemétláda leszek: de biztos, hogy boldog kiegyensúlyozott a mostani kapcsolatod, nem hiányzik semmi, minden olyan mint az elején? Oka van annak, hogy elkezdtél újra álmodni róla...

2019. nov. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!