Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek az álomnak lehet valamif...

Ennek az álomnak lehet valamiféle valóságalapja?

Figyelt kérdés

Nem hiszek az ezotériában, az álomfejtésben, szkeptikus vagyok az ilyen dolgokkal szemben, mert mindent meg lehet magyarázni logikus úton. Mégis, a mai álmom nagyon megragadt bennem, és erre szeretnék esetleg valamilyen magyarázatot kapni:

17 éves leszek, 5 éven keresztül jártam ugyanazon helyre nyaralni, idén már nem volt kedvem elmenni. Nos, az álmom helyszínéül ez a nyaralóhely szolgált, éppen az indulás előtti utolsó nap volt. Aztán a következő kép, ami elég erősen megmaradt bennem, hogy elküldtek valahova, és ott találkoztam egy lánnyal. Már semmire sem emlékszem a beszélgetésből, de az tisztán bennem van, hogy olyan kapcsolat alakult ki, minta már évek óta ismerném, összebújtunk és stb. Ennyi maradt meg belőle, de arra emlékszem, hogy eközben nagyon boldog voltam, és együtt akartam maradni vele. Tehát ez mi lehet?


2010. júl. 18. 11:52
 1/1 anonim válasza:
kéne már neked egy barátnő, ennyit
2010. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!