Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom azt mindig hogy...

Miért álmodom azt mindig hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Annyira zavar:S Pedig én nem is szeretem a gyerekeket.

És ilyenkor mindig sírok álmomban. Múltkor azt álmodtam hogy anyu nem engedi elvetetni. Egyszer meg éreztem is hogy rúg a baba. :S Tegnap meg az volt,hogy volt már egy gyerekem és apu megutált. És mindig tök rosszul érzem magam álmomban és kétségbe vagyok esve és bőgök. Rengetegszer álmodtam már,hogy terhes vagyok.

L/17


2010. júl. 17. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:

mert terhes vagy!


viccet félretéve nem tudom, szerintem azzal álmodunk gyakran, ami a legjobban foglalkoztat (minket, vagy a tudatalattinkat..)

remélem én nem fogok ilyet álmodni, rosszul vagyok a terhesség gondolatától is..

2010. júl. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi rosszat nem jelent, sőt ünneplést, érzelem kinyílvánítást.
2010. júl. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem azért álmodsz ilyet, mert rettegsz tőle, és nagyon nem akarod. Álmodban ez bekövetkezik, az akaratod ellenére. Ha nem foglalkoznál a témával, nem álmodnál ilyet. De azért van foglalkozol vele, mert félsz tőle. Nekem régen volt visszatérő rémálmom, hogy megcsal a férjem. Rettegtem ettől, hogy bekövetkezik, ezért álmodtam ezt. Ilyenkor álmomban végigéltem ezt a megaláztatást. Amikor már elhittem, belenyugodtam, hogy nem csal meg, azóta már nem álmodom.


Másik: nekem szülés után kb. 3 éven keresztül visszatérő álmom volt, hogy szülök. Szerettem volna még szülni. Viszont nem azt álmodtam, hogy terhes vagyok vagy már meg van a baba és örülök, hanem maga a szülést! Mindig leizzadva ébredtem (azért a szülés kiveszi az ember erejét). Ha most mélyen belegondolok, a szülésem nem volt könnyű, nem tudott kibújni a baba, mert visszahúzta köldökzsinór (3x volt a nyakára tekeredve). A lényeg, hogy ennek a félelme azért bennem volt. Amikor már nem letettünk a további gyerekvállalásról, akkor elmúlt ez az álmom. Erre egyébként úgy gondolok vissza, hogy azért álmodtam, hogy szülök, mert nagyon szerettem volna még szülni.

Ha változik az élethelyzeted, ez az álom is meg fog szünni. Szerintem a nagy ellenkezés váltja ki belőled ezt az álmot.

2010. júl. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!