Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom azt hogy terhes...

Miért álmodom azt hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Mostanába egyre többször álmodok arról hogy terhes vagyok.Miért van ez?CSak nekem van ilyen vagy más lányoknak is?
2011. máj. 8. 19:37
 1/4 A kérdező kommentje:
15/L
2011. máj. 8. 19:37
 2/4 anonim válasza:

Sokszor álmodom azt, hogy terhes vagyok vagy hogy gyerekem születik. Tini koromban azért, mert féltem tőle, most meg azért mert nagyon szeretnék teherbe esni.

Foglalkoztat a téma (még ha nem is tudatosan), ezért álmodsz róla.

2011. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában akkor álmodom ilyet, ha valamin dolgozom, tanulok és meg kell hogy legyen az eredménye, ha még nagyon pár hónapos terhes vagyok akkor általában az életben is még nagyon sokat kell küzdenem, várnom az eredményre.
2011. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tavaly háromszor is azt álmodtam h terhes vagyok. Már nagyobb volt a hasam is meg minden de a szüleim nem vették észre és féltem is h mi lesz ha megtudják. Rá pár hétre azt álmodtam h elmentem apával és ő a kocsiba ült én meg nem tudom hol voltam és nagyon fájt a hasam (akkor is terhes voltam és apa nem tudott róla pedig akkor is nagy hasam volt). Utána valamikor azt álmodtam h már megszületett és az ágyamon feküdt de még akkor se tudtak a gyerekről. Nem tudom miért lehet...de elég félelmetes volt

14/L

2011. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!