Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Az álom erről szól:

Bent vagyok suliba, osztály társammal hülyülünk a folyosón. Messzebb van egy srác, elfordul oldalra és az exem(Dávid) az. Én oda futok hozzá. Átölelem. Ő is engem. 1-2 perc után egyszer csak elájulok. Lefektetnek valahova. Pár óra mulva felkelek. Jön egy tanár, később kiderül, hogy a földrajz. Nagy nehezen felkeltem. Látom exem meg a haverjai mennek el. Semmi, jól vagy vagy akármi.... Ami papír volt a kezembe rögtön szét téptem. Bementem a tornacsarnokba, ott két kislány futkároztak. Az egyik elkezdett csapkodni a másik nem tudom. Nagy nehezen le lettek állítva. Oda mentem osztály társamhoz. elmondtam mi van. Sírtam kicsit. Elmentünk valami buszmegálló féleséghez. Jött egy exem, de életembe nem láttam még vagy csak az arcát nem láttam tisztán nem tudom. Elmentünk oda, ahol Dávidék voltak. Közelebb megyünk, de engem így is tartani kell, mert nem voltak valami biztosak a lépteim. Dávid ott áll mellettünk és a talaj kicsúszott a lábam alól. Az ismeretlen exem segített, hogy ne essek el. Kis idő múlva Dorina valahova felírja, hogy nem úgy néz ki mintha, egy éve lennének együtt. Mondom micsoda?! Ki?! Hátra nézek. Dávid fogdos egy csajt. Ez után felébredtem.

Segítségeteket előre is köszönöm.


2010. júl. 15. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszintén? Semmit! Hiányzik az "exed".
2010. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez meglehet:S...:/
2010. júl. 15. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!