Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez? (fontos)

Mit jelenthet ez? (fontos)

Figyelt kérdés

Az álmomban este sétálok haza, egyik barátnőm hirtelen feltűnik mellettem. Meglátok egy buszt ( nem tudom van-e jelentősége de olyan volt mintha a busz a levegőből ereszkedett volna le) , látszik ,hogy valami nincs rajta rendbe.Elkezd "rázkódni" , és felrobban , berántom a barátnőm a boltba ami előtt sétálunk, és lehasalunk egy polc mögé.Az kirakat , a busz minden szétrobban , és minden fele véres törmelék, üveg, és embermaradványok repkednek.

Kérlek segítsetek, mert már mindenhogyan próbáltam rákeresni neten is, könyvben is de sehogysem megy.


2010. júl. 14. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy a busz a levegőből ereszkedik, az valamilyen váratlan veszélyre utal, lehet, hogy a hétköznapokban is rettegsz attól, hogy valami esetleg elrontja az életed. Félsz a terrortámadásoktól? Vagy egyszerűen nagy hatással voltak rád a világban történt ilyenfajta katasztrófák. Az, hogy a barátnőddel vagy, és megmented, egyértelműen jelzi, hogy fontos neked, és nem akarod elveszíteni, még akkor sem, ha esetleg már mindenkit elvesztettél az életben.
2010. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2010. júl. 17. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!