Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent vmit ez az álom?

Jelent vmit ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam ma reggelre, hogy a barátom (akivel 4 és fél éve vagyunk együtt) új bnője lett. Ha jól emlékszem akkor az én beleegyezésemmel v vmi ilyesmi. De amikor megláttam őket együtt akkor nagyon féltékeny voltam.


Ennyi volt a lényeg az egész álmomban csak sírtam meg járkáltam a szomszédunkba h most mit csináljak, mert féltékeny vagyok.


De ha még most is visszagondolok kiráz a hideg, hogy egy másik csajjal járt:(:(


2010. júl. 13. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem megcsal
2010. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem az előző válaszoló egy barom...!


Na már most. Az álmok mint tudjuk feldolgozzák a nap történeteit... Láttad más csajjal mostanában vagy tudsz valakit, akinek tetszik? Ha igen, akkor nagy valószínűség szerint ezért álmodtad és szerintem hülyeség egy álomból arra következtetni, hogy megcsal... Uff én szóltam:)

2010. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Baráttal álmodni, aki megcsal, amihez mi az engedélyünket adjuk, majd megbánjuk, jelent bőséges gyermekáldást!
2010. júl. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
----^:D(Y)
2010. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem tudok róla, hogy tetszik/tetszene vkinek..hát mindegy, de olyan rossz ilyeneket álmodni:(


Első válaszadó: Kopj le!

2010. júl. 13. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!