Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent vámpírokkal álmodni?

Mit jelent vámpírokkal álmodni?

Figyelt kérdés
Pár hónapja, heti rendszerességel, minden álmomban szerepelnek vámpírok. Hol pozitív, hol negatív tulajdonságokkal felruházva. Van, hogy vonzódom hozzájuk, van, hogy menekülök előlük. Előrre leszögezném, nem nézek vámpíros filmeket, nem hiszem, hogy az új mánia miatt lenne, és vámpíros regényt is csak kiskamaszként olvastam. :)
2010. júl. 12. 11:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy mit jelent,de kb.2 éve én is álmodtam vámpírokkal.Megjegyzem:én sem néztem vagy olvastam vámpírossat
2010. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én is álmostam már velük .egyszer pasim volt nagyon helyes volt és nagyon szerelmesek voltunk egymásba.ált álmomban a pasijaim mindig ugymond természetfölöttiek.én se nézek twiglájtot okádok attol a nyálas szartol se egez hasonlot.am meg hülyeség itt feltened kérdést senki se tudja biztos .az álmok személyre szabottak.még álmos könyv se.hülyeségek az álmos könyvek.... ahogy már vki urta szimbolikus is lehet
2010. júl. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!