Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent vámpírokkal álmodni?

Mit jelent vámpírokkal álmodni?

Figyelt kérdés
Pár hónapja, heti rendszerességel, minden álmomban szerepelnek vámpírok. Hol pozitív, hol negatív tulajdonságokkal felruházva. Van, hogy vonzódom hozzájuk, van, hogy menekülök előlük. Előrre leszögezném, nem nézek vámpíros filmeket, nem hiszem, hogy az új mánia miatt lenne, és vámpíros regényt is csak kiskamaszként olvastam. :)
2010. júl. 12. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Vámpírt piros nadrágban látni, és vele szaunába menni=nőnek termékenység, férfinak váratlan utazás. Vámpírt lóbőrbe varrni és nyekergetni=nagy nyeremény a kaszinóban. Vámpírral szeretkezni, aki az esőcsatornán mászott be hozzánk=asszonynak nagy dicsőség. Vámpírral kézen fogva templomtoronyba menni, majd onnan széttekinteni= kisgyereknek félelem a japán kakastól.
2010. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Mert a csapból is a vámpírok folynak,nem kell ehhez "direktbe" vámpírok könyveket olvasni,hogy eszedbe jussanak...Akár itt az oldalon,akár a TV-ben,mindenhol lehet találkozni velük mostanság.
2010. júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tvt egyáltalán nem nézek, itt még vámpírokkal nem találkoztam, de persze tudom, hogy ez mostanában nagyon menő. felnőtt nő vagyok, nem erről "pletykálunk a csajokkal", a klasszikus, vérszívó vámpírok számomra a vámpírok. ezért nem értem.
2010. júl. 12. 11:28
 4/12 A kérdező kommentje:
és drága első kommentelő. nagyon eredeti vagy, biztos nevet majd valaki rajtad. :D
2010. júl. 12. 11:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Túl sok Vámpírnaplót néztél :P
2010. júl. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Túl sok tvájlágot nézel.
2010. júl. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy mi az a vámpírnapló, tvájlágot sem nézek. leírtam.
2010. júl. 12. 12:27
 8/12 A kérdező kommentje:
moderátor le is vette. köszönöm :)
2010. júl. 12. 13:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Az emebr tudatalattija folyamatosan raktároz...talán láttál egy reklámot, fel sem tűnt, de ott van benned, és ezt az álmoddal dolgozod fel...a napi események pillanatok, mozzanatok az álmokban dolgozódnak fel...ha egyértelműjelentést keresel, a vémpíros álom elfojtott szexualitást jelent...
2010. júl. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

a vámpír mitológia 2 elemből alakult ki:

1; vérhez betegesen vonzódó emberekről terjengő rémtörténetekből

2; az emberi (inkább társadalmi) gátlások felrugásáról és elfojtott szexuális vágyról, misztikusságról


az álmokat ne szó szerint próbáld értelmezni, mivel leginkább szimbolikus jelentésűek.

2010. júl. 13. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!