Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek miért álmodtam...

Szerintetek miért álmodtam ezt? Többi lent.

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy az egyik ismerősömmel, voltunk valami kocsmában, és ő leitta magát, és kérdeztem hogy miért, és ő azt mondta, hogy azért mert a felesége átverte és otthagyta és el fognak válni.


később kb 1 hétre rá, mesélem barátnőm anyukájának és mondta hogy tényleg elváltak és mert a felsége folyton hazudozott neki meg megcsalta..és én ezt eddig nem tudtam..én azt hittem hogy még mindig együtt vannak.Vajon miért pont így álmodtam meg ahogyan volt? hiszen semmit nem tudtam erről..


2010. júl. 11. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Megálmodtad. Előfordul.
2010. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyszerűen megálmodtam. Két évvel ezelőtt 3-szor is álmodtam, hogy az akkor még legjobb barátnőm a közös ellenségünkkel ... És pár hónapja, a volt legjobb barátnőm átvert, áruló lett belőle, és mindezt kinek? Hát a "közös" ellenségnek. Nemrég össze is házasodtak, pedig nem szeretik egymást, csak nemileg, hogy úgy mondjam.
2010. júl. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!