Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet alkalmazni az...

Hogyan lehet alkalmazni az agykontrollt?

Figyelt kérdés
hogyan mukodik ez az egesz agykontroll??peldaul lattam a fogyokuraknal is alkalmazzak...de hogyan??
2010. máj. 31. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok jobban utána olvastam,Ez a téma qvantum fizikát boncolgat, ugyanis az anyag inszubsztanciális, A gondolat erejét nem illik alábecsülni, Én megtettem, Elnézést
2010. máj. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy nem eszel és így is cselekszel.
2010. máj. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"Programozással."
2010. jún. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
programozassal??lehetne egy kicsit bovebben,legyszives?:)
2010. jún. 2. 14:52
 5/9 anonim válasza:

Hát én úgy tudom, hogy sokszor, akár 5 hónapig is(legalábbis addig, míg el nem éred a kívánt testsúlyt..stb) mondogatnod kell magadnak(előnyösebb, ha a tükör előtt és persze hangosan) hogy(pl): Napról napra jobb alakom lesz v. vékonyabb leszek..stb. De közben tenned is kell érte, szal nem zabálod tele magad édességekkel..stb, mert akkor nem ér semmit. Szal cselekedni is kell, nem fontos fogyókúra, csak étkezz egészségesen.

Ja, és még ami nagyon fontos: Ne azt mondd h. nem leszek kövér!Nem leszek kövér!

Mert azzal azt ismered be magadnak folyamatosan, h. valóban kövér vagy, és akkor sem hat semmit.

2010. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
agykontroll:én azt gondolom h leszopsz és te megteszed. ennyi
2010. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az előzőnek igaza van. XD

Csak akarni kell!

2010. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, én azért még annyi hozzátennék, hogy el is kell hinned magadról, hogy vékony leszel! Higgy abban, hogy sikerül, higgy magadban is! Mert ha csak állsz a tükör előtt és mondogatod a mondatokat, önmagában nem ér sokat. Még annyi, hogy evés közben is képzeld azt, hogy attól az ételtől vékonyabb leszel. Képzeld el, hogy az a kaja jót fog tenni neked!(ezt akkor érdemes, ha egészségesen akarsz étkezni.)Akkor tuti hogy kevésbé fog elraktározódni. Nekem bejött! :)
2010. jún. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert!!
2010. jún. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!