Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van olyan aki már volt agykont...

Van olyan aki már volt agykontroll tanfolyamon? Milyen változásoket tapasztalt?

Figyelt kérdés

Én is szeretnék elmenni, már anyummal is beszéltük,csak nem tudom hogy megérné-e.

14/l debrecen


2010. máj. 2. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam ilyen tanfolyamon,de tudok egy jó oldalt,itt leírják sokan az agykontrollal kapcsolatos tapasztalataikat.


[link]

2010. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

A feleségem, a két fiam és én is voltunk agykontroll-tanfolyamon. Mindenképpen "megéri" ez nem is kérdéses. Nem tudom most hogy van, de régen ha valaki visszakérte volna a pénzt, visszaadták volna, de nem tudok ilyenről. Az ott megélt, átélt élményeket nem tudnám itt másként összefoglalni, mint "kis újjászületés".

Van ilyen statisztika, hogy az agykontrollosok jóval egészségesebbek, sikeresebbek, stb., de őszintén bevallva az komoly "veszély", hogy ellustul az emberfia, a gyakorlás sokaknál ritkul és "csak" vészhelyzetben használják.

Mindenképp használd ki a lehetőséget, mert a tanfolyam közösségi élményét nem pótolják a könyvek.


[link]

2010. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
6%

Voltam már. Egyik haverommal. igazából nemtudtam h mire számítsak:O ilyen teremben körbeültünk aztán dumált nekünk mindenféléről a csaj, és igazából semmi változás nem történt:D


14/F

2010. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

nagyon nagyon jó! 2 éve voltam, imádom!

most csak egyet emelnék ki a sztorijaim közül, ez ugrott be elsőre: német tanárnő nagyon precíz, maximalista nő. sosincs tévedés, egyebek.

egyik nap este eszembe jutott, h. felelés lesz másnap. agykontrollal küldtem neki egy üzenetet, h. ne feleltessen

láss csodát! másnap mindenki felelt, csak én nem! a nevem mellett ott volt a pipa, mintha feleltem volna! pedig nem!

na, szted? :)megéri? :)

egyébként majd a késöbbiekben is jól jön. pedagógusként 20, orvosként 40 akreditált pont. (vagy fordítva)

14/L

2010. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, remélem hogy én is sikerrel fogok majd járni
2010. máj. 2. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!