Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Le tudnátok írni az érdekes...

Le tudnátok írni az érdekes álmaitokat, észrevételeket azzal kapcsolatban? (Ha igen, írjátok is le)

Figyelt kérdés

Hülyeségre nem vagyok vevő.

Mehet privátban is:-)



#álom #álmodás #észrevételek álmokról
2016. jún. 29. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Én egyszer arról álmodtam, hogy egy óriási, testes nő megfogott, és megpróbált megenni. Az észrevételem az volt, hogy keményen állt a cövek, miután felkeltem.


(Ez egyébként miért az Agykontroll kategóriában van? Baromság - baromság, de tudomásom szerint a legtöbb ezomókus sem akar álmokkal agyat kontrollálni...)

2016. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

"Azzal": mivel?

Amúgy volt egy érdekes álmom rég,amire ma is emlékszem.

2016. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes álom? Mostanában nem emlékszem az álmaimra, de régebben sok fura dolgot álmodtam. Sajnos a legtöbbet elfelejtettem, de itt van egy:

Azt álmodtam, hogy egy tóban vagy folyóban úszok, mélyen a víz alatt. Elkezdtem fölfelé úszni, hogy kiemelkedjek, de kezdett elfogyni a levegőm, és úgy éreztem, hogy hamarosan megfulladok.

Ekkor felébredtem.

Észrevétel: konstatáltam, hogy az arcomon van a párna, amitől nem kapok levegőt.

2016. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyszer azt álmodtam, hogy egy párhuzamos világba kerültem és voltak ott különféle állatemberek elfek meg mindenféle meselények, amiket csak eltudsz képzelni. Részletezni inkább nem szeretném, mert akkor ki kéne rakni a 18-as karikát. :D
2016. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Le tudnám, de nem írom le, mert az az enyém, te nem vagy érdekelt benne.
2016. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Nem tudom hogy ez mennyire normális, szerintem beteg xDxD

Egyszer azt álmodtam, hogy megcsókolt Jézus

2016. jún. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2016. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyszer volt, hogy gyíkot ettem. Fujj gusztustalan volt.

De olyan is volt, hogy meztelenül napoztam a buszmegállóba fiúkkal.

Hogy eltèvedek azt rendszeresen, vagy, hogy a BKV-n nincs jegyem ès jön az ellenőr.

2016. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyszer álmomban elmentem apukámmal és a családjával nyaralni, és a csoportképnél én akartam fotózni, hogy ne kelljen rajta lennem a képen. Aztán nálam maradt a kamera, és lefotóztam két hálózsákot, mire odajött egy srác a suliból aki amúgy nem bír, hogy látja hogy szeretek fotózni menjünk el együtt az utcában lévő szellemtanyába. Mire átértünk az utca másik oldalára reggelből éjszaka lett, és olyanná vált az egész, mint egy játék. Pont mint pölö a Csábításból jeles, nem tudom ismered- e. Szóval odaértünk a házhoz, és találkoztunk Scooby Dooval, aki épp bement mert Bozontot elrabolták valami démonok, de aztán Scooby is eltűnt. Bementünk, és kiderült hogy két elmebeteg és profi gyilkos mászkál bent. Találkoztunk Harry Potterrel,Hermioneval, Ronnal, és Dracoval, aki ismert minden titkos utat, szóval egy csomót menekültünk. Néha pedig átváltott a kép a ház előtti utcaszakaszra, ahol gyerekek játszottak éjszaka egy játszótéren, és hallgatták a sikolyainkat. Minden nagyon sötét volt, feketefehér, kísérteties, és amíg a házban voltunk olyan volt, mint egy játék, ugye.

=

Lefekvés előtt Odaátot néztem és Harry Pottert olvastam. Észrevétel csak annyi, hogy reggel felkeltem, de annyira tetszett az álmom hogy lekapcsoltam az ébresztőt és visszafeküdtem folytatni. :D

2016. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, én sikítva és bőgve ébredtem volna fel az álmodból xD te meg folytatni akartad? Én a takaró alatt lennék még mindig :D
2016. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!